Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Törökország büntetlenül...

Törökország büntetlenül lövöldözhet?

Figyelt kérdés

Putyin tervez valamit?

Ezt nem szabad annyiban hagynia. Azért nem üzent hadat, mert nem akar egy vh-t kirobbantani?



2015. nov. 25. 19:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
8%

10: És te miért hazudsz?

[link]

2015. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
46%

# 11/11 Időpont ma 19:59


Azért az "Azt írjuk le amit Putin mond"-nál még az Origo is hitelesebb :-D

2015. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
25%
12: Mert az origó meg egyértelműen az ellenkező állásponton van? Ne legyél már ennyire szemellenzős. Akárhogy is próbálják ferdíteni a valóságot, nem szokás lelőni csak úgy egy repülőt, mert berepül a légtérbe.
2015. nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
51%

#13

Hát nem tudom de háborúban az ellenség felfegyverzett gépét ritkán szokták hagyni hogy kedvére röpködjön.

2015. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
68%

# 13/14 Időpont ma 20:27


Értő olvasás. A rt azért nem hiteles, mert azt írja amit Putin mond neki, hogy írjon. Innentől kezdve az sem hiteles, ha annyit ír le, hogy a hó fehér.

2015. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A.C.A.B ***** válasza:
44%

A törököknek egyáltalán nem volt igazuk. Az orosz gép két szír határkiszögellés közt repült át, hülyék lettek volna tenni egy nagyjából egy kilométer sugarú félkört csak azért, hogy kikerüljék azt a pár kilométer török területet, ahol a világon semmi stratégiai fontosságú dolog nem volt. Én az osztrák határ mellett nagyjából 5 kilométerre élek. A határon erdő van. Pár éve az erdő felett még rendszeresen járkáltak komolyabb osztrák gépek, csak úgy. Miért nem lőtt rájuk senki? Azért, mert csak egy pillanatra jöttek be, ugyanígy, hogy ne kelljen a kacskaringós határon manőverezgetni. Manapság már csak kisebb maszek egyszemélyes helikoptereket, vagy turistarepülőket látni, de ezek nem csak a határ pár méteres körzetében vannak, hanem nem ritkán 5-7kilométert is bejönnek nézegetni. Senkire nincsenek veszéllyel, ezt mindenki tudja. Most akkor én mégis fogjam magam és kezdjem el lőni őket, mert megsértik a légteret? Nemrég jött valami egyszemélyes második világháborús restaurált bombázó-műemlék is vagy tudom is én mi. Ezek szerint ezt is le kellett volna lőni, mert katonai gép volt?

Én csak azt nem értem, hogy miért kellett lelőni azt az orosz gépet, ha teljesen nyilvánvaló volt, hogy nincs veszéllyel törökországra. A hülye is tudja, hogy éppen az isist bombázzák, nem törökországot. Ilyen háborús helyzetben a törököknek pedig különösen megértést kellene tanúsítaniuk olyan dolgok iránt, amikor egy gép levágja az útját pár kilométerrel, hogy előbb célba érjen, még ha ez azzal is jár, hogy egy pillanatig az ő légterükben van a gép.

2015. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
52%

# 16/16 Időpont ma 21:00


Ez azért nem így működik. Például mi lett volna, ha Oroszország állandó engedélyt kér átrepülésre (Még ha nem is kapták volna meg)?

Emellett szerinted egy katonai repülőnek mennyi idő lenne abból a pici sávból valami komolyabb célpont felé fordulni?


NEM. SÉRTÜNK. LÉGTERET. PONT. Nincs kérdés.

2015. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
ha az oroszok tettek volna sikitana mindenki h pfuujj bolsevista undorito ruszkik.....
2015. nov. 25. 21:07
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
Én imádom Putyint, tehát a törököknek nincs igazuk.
2015. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

"3-as, te mit szólnál hozzá, ha a szlovákok folyamatosan azzal szórakoznának, hogy rendszerint átrobognak egy T-72-essel a magyar határon és tesznek egy tiszteletkört?"


A T-72 nem hiszem, hogy tiszteletbeli kört fog repülni, pár másodperces berepülésre meg nem egy rakéta a válasz, figyelmeztetések és ha nem reagál továbbra sem, akkor vadászgép felküldése, ha mind ez nem használ jöhet a rakétád.

Mellesleg katapultált pilótákra tilos lőni-e egy NATO-s országnak.

2015. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!