Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszországnak nem rossz,...

Oroszországnak nem rossz, hogy az ütköző államok keletebbre tolódtak?

Figyelt kérdés

Régen a keleti blokk töltötte be ezt a szerepet, most viszont a volt szovjet államok. Ráadásul a Baltikum révén közvetlenül határosak a nyugattal.

(jó tudom hogy Finnországgal is az volt de az semleges volt alapból, Norvégia meg nem sok vizet zavart.)



2015. nov. 29. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
De, Oroszországnak ez rossz, de ez az adott helyzet, amivel a Szovjetunió bukása után szembe kell/ett nézniük. Az egész ukrán válság is pont ezért alakult ki, mert az oroszbarát Janukoviccsal szemben az új ukrán rezsim a nyugat felé tekint, ezáltal még szorosabban be vannak kerítve az oroszok.
2015. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát persze zavarja. Főleg a NATO tagállamok. Amerika nem tudom mit szólna, ha a kanadai határára odatelepítenének orosz egységeket...
2015. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy rossz nekik, de az engem a legkevésbé sem érdekel, hogy szegény, pici, üldözött, elnyomott oroszocskák keletebbre vannak szorítva.
2015. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" Hát persze zavarja. Főleg a NATO tagállamok. Amerika nem tudom mit szólna, ha a kanadai határára odatelepítenének orosz egységeket..."


Talán nem véletlen, hogy a baltiak hívnak önként (!!!!) amerikaiakat az országukba, és nem a kanadaiak oroszokat.


Talán az oroszoknak el kellene gondolkodniuk azon, hogy miért nem kér belőlük Európa 80%-a? Talán ha képesek lennének egy versenyképes alternatívát felmutatni, akkor eleve nem bomlik fel a Szovjetunió, és nem csak Európa pöcegödrei, mint Belarusz vagy Moldova dörgölődznének hozzájuk.

2015. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!