Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek normális ami...

Szerintetek normális ami Norvégiában történik a menekültekkel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Az imént olvastam hogy a templomokról is leszerelték a kereszteket hogy nehogy megbántsák a muszlim menekülteket...

[link]


Véleményem szerint alkalmazkodjon az a nép aki menedéket kap, nem pedig a menedéket adó. Lehet rasszistázni, fejgyűlölőnek beállítani, de szerintem a kenyerem felét odaadom, de az életemet a hitemet , a honi kultúrámat nem...



2015. dec. 2. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
szerintem csak Kanada áll jól ehhez a kérdéshez.
2015. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem normális és szörnyű ez a túlzott "liberalizmus". Bár egyébként engem bárki teljesen liberális embernek mondana, de ehhez az is hozzátartozik, hogy ha én egy muszlim országba menekülök, akkor nem kell miattam leszedni a nekik fontos vallási jelképeiket, mert nem fogom szétrúgni azt, ha véletlenül meglátom, hanem illedelmesen viselkedek és igyekszem beilleszkedni. Mindamellett ez nem a menekültek hibája, hanem a tök hülye európai vezetőké.
2015. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Ez már a hülyeség tetőfoka.Erre nem is lehet már mit mondani...
2015. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Semmi sem normális, ami tőlünk nyugatra történik a "menekültekkel" (helyesen: betolakodókkal) kapcsolatban. Egyedül az lenne a normális, ha egyet sem engednének be, és akik már ott vannak, azokat is fejvesztés terhe mellett (szó szerint) hazazavarnák.
2015. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!