Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Calaisnál az autópályán...

Calaisnál az autópályán köveket dobáló menekülteket miért nem vágják ki azonnal az EU-ból?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Én azt nem értem, hogy miért csak őket?
2015. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Miért, a 90%, amelyik nem dobál követ, az nyugodtan maradjon itt?
2015. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%

1, Kődoblásért van ilyen törvény bárhol is hogy kidobhatják őket?

2, Ha ilyen Jeddi féle kamionos rájuk húzza a kormányt akkor még is mit tegyenek? Te is eltűrnéd dobálás nélkül hogy elüssenek?

2015. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Mindet ki kell vágni, egytől egyig!
2015. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

"2, Ha ilyen Jeddi féle kamionos rájuk húzza a kormányt akkor még is mit tegyenek? Te is eltűrnéd dobálás nélkül hogy elüssenek?"


Csak a tisztánlátás végett, melyik is volt korábban? A kődobáló, kamionra felmászó menekültek vagy a Jeddi féle tömegoszlatás? Ezen szerintem gondolkodj el :D

2015. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Titusztitusz ***** válasza:
55%
Mert még túl korai a dolog...Ahogy mondani szokás, MINDEN DOLOGNAK/JELENSÉGNEK MEG KELL ELŐBB ÉRNIE, csak azután érdemes lépni...MÉG NINCS ITT AZ IDEJE a kemény fellépésnek, mivel még MINDIG túlságba is sok a liberális sajtótol megvezetett/agymosott ember Európában, de a helyzet azért lassan változik, úgyhogy majd mondjuk JÖVŐ ILYENKOR nézz vissza a saját kérdésedre...(Van egy olyan érzésem, hogy még neked is hihetetlennek fog tünni, hogy kb. egy év alatt mennyit fog majd változni a világ...)
2015. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tetro ***** válasza:
6%

13.36

Hát igazából azok akikre ráhúzta a kormányt, azok előtte semmit nem tettek ellene, hiszen még előtte voltak... :D

Szóval a kormány ráhúzás.

2015. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Gépkocsivezetőnek kiváló memóriával kell rendelkeznie. Ellenkező esetben nem is lenne ott.
2015. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Calais tipikus példája a multikultúra romlásának.
2015. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem Calais tipikus példája annak, amikor egy hatóság/ország tehetetlen és egy kicsit rá is játszik a dolgokra.
2015. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!