Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok, milyen kimenete...

Mit gondoltok, milyen kimenetele lesz a december 20-ai szlovén népszavazásnak a melegházasságról? A közvéleménykutatások fej-fej melletti eredményt jósolnak.

Figyelt kérdés
Lesz-e hatása a magyar politikára ha megszavazzák az emberek? Szerintetek ezt népszavazás útján kéne rendezni az országokban vagy parlamenti szavazással? Mivel szavaznátok, ha nálunk lenne ilyen népszavazás? Ha van Szlovéniában élő magyar kérlek írjon a tapasztalatairól.

2015. dec. 8. 20:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom.

Nem lesz hatása rá.

2015. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem szavazzák meg.
2015. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
11%

Legálisan üzemelő bordélyházak sincsenek Mon. Nem lesz semmilyen hatással.

Mondanám, hogy remélhetőleg nem fogják bevezetni, de már mindegy, mivel több helyen bevezették, vannak melegházasok, stb, szóval már úgysem csinálják vissza.

Mielőtt lepontoznátok a p-ba ha jegyezzem meg, hogy nem vagyok homofób (sőt biszex vagyok), csak szerintem nem kéne a házasság intézményéhez ennyi idő után hozzápiszkálni.

2015. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Túl keleti, túl közel van hozzánk, szerintem nem fogják megszavazni, bár meglepődnék ha igen. Elég értelmes nép ez a szlovén, mondjuk jóval leköröznek minket mindenben.
2015. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

[link]

Múlt heti felmérésnél 48%-45% állás az igenek javára. Ez tuti azon fog csak múlni melyik oldal mozgósítható jobban.

2015. dec. 8. 20:57
 6/24 anonim ***** válasza:
36%

Ja, hogy Szlovéniában?

Hirtelen Hollandiára gondoltam (fogalmam sincs miért).

Ott valószínűleg nem...

2015. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 ConnectCare ***** válasza:
100%
Passzolok az eredményt illetően, de el tudom képzelni, hogy ha az igenek nyernek, ideig-óráig nálunk is téma legyen majd a dolog. Szerintem az Alkotmánybíróságnak kellene megállapítania, hogy ehhez joga van a melegeknek, mondjuk a diszkrimináció tilalmából levezetve. És én támogatnám.
2015. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

"csak szerintem nem kéne a házasság intézményéhez ennyi idő után hozzápiszkálni.

"


Majd ezt akkor mondd,ha nem kell adótöbbletet fizetnie a melegeknek,amit a heterók családi adókedvezmény címen igénybe vesznek.


Amíg pedig a melegek adójából is éltek,addig igen is ugyanolyan jogok illessék meg a melegeket is.

Nem csak lehúzni kellene másokat...

2015. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Szlovénia a legfejlettebb a 10 ország közül,akik 2004ben csatlakoztak az Unióhoz,ott vezették be elsőként az eurót is.

Így van rá esély,hogy a társadalom fejlettebb,fejlődött.

Az emberek jobban élnek.

2015. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Andizsuzsi ***** válasza:
61%

"Majd ezt akkor mondd,ha nem kell adótöbbletet fizetnie a melegeknek,amit a heterók családi adókedvezmény címen igénybe vesznek."


Nincs különbség a hetero vagy azonos nemű élettársak családi adókedvezményében.

2015. dec. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!