Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ez a térkép...

Szerintetek ez a térkép reálisan tükrözi a demokrációkat vilászerte mondható?

Figyelt kérdés
[link]
2015. dec. 10. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Troll:

Mielőtt ilyen témába mélyednél bele, javaslom a magyar nyelv áttanulmányozását, hogy legalább értelmes mondatot tudjál összerakni.


Amúgy naggyából igen.

2015. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elnézést a hibás kérdésért nem így akartam kiírni.

A kérdés az lenne értelemszerűen, hogy reálisan tükrözi-e a demokráciákat világszerte a térkép.

Köszönöm a válaszod.

2015. dec. 10. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Snowden ügy után az USA a hibátlan kategóriában elég érdekes.

Szerintem több a flawed, azaz ahol vannak választások pártok..., de a politika és a média összefonódik.

Egyébként ez a kép frissebb és jobb felbontású :

[link]

2015. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3:Igen,ez a kép valóban jobb felbontású és szerintem reálisabb a kérdezőénél(pl.:ezen a franciák nem "állnak rosszabul az USÁ-nál).Szóval,szerintem nagyjából reális. Viszont szerintem egy kicsit elnézted a dolgot,mert az USA egyiken sem szerepel a hibátlanok között. Azok Kanada,Ausztrália meg a skandináv országok a térkép szerint.
2015. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja,meg Svájc és Izland.Szóval,azt hiszem,nincs vele különösebb probléma.
2015. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4


Arra gondoltam, hogy mindkettőnél "full" és nem flawed, amit a snowden ügy indokolna. Ha egyszer Európa jelentős része flawed .

2015. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Snowden-ügy akkora nagy meglepetést nem okozott,eddig is sejthető,tudható volt,hogy mindenki mindenkit figyel,lehallgat,lehetőségei szerint.Persze az USA lehetőségei,nyilván jobbak.De épp azért,mert mindenki csinálja,alapjaiban nem változtat a "térképen".
2015. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De Oroszország-ot nem értem miért mutatja pirossal,amikor Németország is zölddel van még ábrázolva?
2015. dec. 11. 16:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán azért,mert Oroszországban Putyin "uralkodik", Németországban meg Merkel bármennyire is szembemegy esetleg a migránsügyben a választók véleményével,nem teszi ezt.Putyinnal szemben,a őt nyugodtan lehet kritizálni,támadni,stb.,stb.,stb.
2015. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!