Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan vélekedik az átlag...

Hogyan vélekedik az átlag nyugati ember a bevándorlásról és a bevándorlókról?

Figyelt kérdés

Most a német CDU ülés után úgy tűnik nekem mintha alakulna valami megoldás. Eddig nagyon Merkel ellenesek voltak, de most egész mása helyzet.


Nekem vannak német rokonaim és nem tudunk velük mindig beszélni, lehet nem is kéne szóba hozni ezt.


Arra vagyok kíváncsi, hogy ki kint él, vagy vannak kint ismerősei rokonai és barátai azok milyen visszajelzéseket kapnak z angoloktól, franciáktól, németektől, osztrákoktól stb.



2015. dec. 14. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy leírja ide pár ember, hogy néhány ismerőse milyen véleményen van nem jelent semmit. Feltételezem tudsz németül (ha német rokonaid is vannak), menj fel Merkel facebook oldalára mondjuk, vagy bármilyen német fórumra és olvasgass a témában hozzászólásokat.
2015. dec. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
nézd meg a youtoube-n a sokcsillió támába vágó videó alatta hozzászólásokat, és képet kapsz a lényegről.
2015. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

Egy részük ellenzi.


Egy másik részüket meg nem érdekli,ameddig megkeresik a 2000 eurójukat és megtudják venni mindig az új Audi A4 modellt.


De, vannak, akik támogatják is a bevándorlást, mert annyira "európéer" dolog.

2015. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!