Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Létrejöhet a jövőben egy...

Létrejöhet a jövőben egy Visegrádi egyesült államok?

Figyelt kérdés
A V4ek+románia, Horvátország

2015. dec. 20. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Még a legutóbbi V4-ek sem voltak sikeresek, a kvóta ügyben. Lengyelek meg Csehek befogadnak. Mi meg Szlovákiával bíróságra megyünk kvóta ügyben.

Gazdaságilag meg nem sok értelme lenne. EU tagként elvagyunk egymással kereskedelmileg is.

2015. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Romániát húzd ki!
2015. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy egy Közép-Európai Unió.

Már én is gondoltam erre.

A jövőben rengeteg olyan, minden közép-európai országot érintő létfontosságú probléma lesz, amit csakis összhangban, közös megegyezéssel és fellépéssel lehet megoldani, szóval simán el tudom képzelni.

2015. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Eleve túl sok a súrlódás,ellentét például köztünk és a románok,vagy szlovákok között.Túl nagy lenne a széthúzás ahhoz,hogy ebből bármi is legyen.
2015. dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami lazább szövetség szerintem kialakulhat (mint például a Benelux Unió), de a föderáció kizárt.
2015. dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kizárt, nevetséges az EU-ról úgy beszélni, mintha nem is létezne.

Menekültválságot rendkívül rosszul kezelik, de az EU-s támogatások nélkül semmi fejlődés nem lenne, ami a V4 és a többi 2 országra különösen igaz.

2016. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagy Lajos idejében létrejött.
2016. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Partium Péter válasza:
De minden valószínűséggel igen lesz.A törökök,románok, oroszok, tatárok, most USA is megakarja/megakarták/meg is szerezték ezt a térséget,hiszen középpontban van, ha innen el akarnak Oroszországról Olaszországra az orosz katonák nagy valószínéséggel a V4 en át kell menniük.Csatlakozni fognak,mégpedig sokan,hiszen a "nyugat-európa és Oroszország között van konfliktus" A balkáni országoknak és más egyéb országoknak meg jól esne,ha segítenénk neki.
2017. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!