Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A svédeknél honnan jött ez a...

A svédeknél honnan jött ez a beteges és eltúlzott idegenimádat és politikai korrektség?

Figyelt kérdés

Miért alakult ez egyáltalán ki?


Most éppen a "bevándorló" szót tiltották be a médiában, mert hogy az szerintük milyen diszkriminatív. Akkor mégis minek kéne nevezni azt az embert, aki nem menekült, és legálisan bevándorol az országba?


Ugyanez a ragtapasz ügy is. Bevezették, hogy legyen fekete ragtapasz is, mert a fehér milyen rasszista és diszkriminatív.


Ha valamit csinálnak a bevándorlók (lázadás, bűnözés, stb.) tilos megírni az újságokban, tilos megírni, hogy bevándorlók követték el, ezt el kell hallgatni, vagy valahogy körbekerítik.


Ha valaki rosszat mond a menekültekre/bevándorlókra, akkor az az állásával játszik, megbünteti, vagy megy a börtönbe rasszizmus miatt.


A bűnözés, bűnöző és védelmi pénzt szedő bandák megalakulása, az ingatlanárak esése, a közbiztonság drámai csökkenése egyes városokban, no-go és sharia controlled zónák megalakulása ellenére a svéd vezetés rengeteg párttal együtt kijelentette, hogy Svédország akkor is a bevándorlók országa marad, nem akarnak ezen szigorítani.


Nálam ez a "bevándorló" szó betiltása tényleg a vicc kategória. Miért lettek a svédek ilyen betegesen politikai korrektek, idegenimádók, akik szó szerint feladják az országukat, a nyelvüket, a kultúrájukat és behódolnak az ezt ki is használó muzulmánoknak, ilyen népeknek?

Tudom, hogy nem mindenki ilyen , de ha ez mondjuk Franciaországban, vagy akár Németországban történt volna, már rég a szélsőségesek kormányoznának, vagy lázadások lennének.

Svédország 150ezer embert fogad évente, ráadásul gondolom a lakosságszám is emiatt növekszik, meg a bevándorló muszlimok termékenységi rátája miatt.



2015. dec. 27. 09:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9-es


Nekem a melegekkel semmi bajom, és értékelem, hogy elfogadják maximálisan őket, viszont én arra vagyok kíváncsi, hogy miért imádják ennyire a svédek a muszlim meg egyéb "kultúr" bevándorlókat, akiknek még a feneküket is tisztára...

Fél éve olvastam, hogy Svédország lakást ad a "társadalomba való visszaillesztés miatt" azoknak a dzsihádistáknak, akik Svédországból mentek ki és harcoltak az IS oldalán.

2015. dec. 27. 14:18
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem tudom de nálunk UK-ben is hasonló a dolog. A britek nyalják a pakisztániak, indiaiak se.gét, tárt karokkal fogadják őket, mert hogy Brit nemzetközösségi tagok. Sőt nem zavarja őket, hogy teljesen más idegen kultúra, vagy hogy egyik se dolgozik, szó szerint segélyért jönnek (az összes pakisztáni 7-es BMW-vel, meg A6-os audival jár.)


A a fehér bőrű, szorgos, dolgozni akaró, kelet-európaiakat meg szinte már üldözik, és választást lehet nyerni azzal, hogy megígérik a bevándorlók elleni szigorításokat (Cameron). Különösen a lengyeleket utálják, és hibáztatják mindenért, annak ellenére hogy tavaly nem tudom hány millió v milliárd font hasznot hoztunk az államkasszának. Dolgozunk, adózunk, de nem veszünk igénybe állami támogatásokat, orvosi ellátást, stb...

2015. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Épp az imént beszélgettem egy svéd barátommal, akivel többnyire angolul szoktam társalogni. Megkérdeztem tőle, hogy mit gondol a bevándorlókról és, hogy baj, ha a tiltott szavakat használom a beszélgetés alatt. Azt felelte, hogy ha velem társalog, akkor nem, mert tudja, hogy nálunk más a helyzet és elfogadja, megérti. Azt is hozzátette, hogy ő nem rasszista, de túlzás, amit a hazájában csinálnak, és hogy a sok bevándorló nem képes beilleszkedni.

A ragtapaszos dologról is érdeklődtem. Őt az nem érdekelte, azt sem, hogy a dánok kiröhögték őket. Nem kell felfújni az egészet.


Ennyi.

2015. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem te írtad?: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__7..


Most tényleg nem túl jó a helyzet, de amit kérdést belinkeltem ott is írtam hogy van esély hogy a Svéd Demokraták győzzenek 2018-ban.

De ha nem is akkor 2022-ben már biztos vagyok benne hogy ők nyernek. Aki nem hiszi majd meglátja, a svédek sem hülyék.

Én inkább Magyarország miatt aggódok.

2015. dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én melegként pont azért nem örülök ennek a multikultinak, mert a muszlimok, akiket tömegével beengednek, legszívesebben lefejeznék az összes meleget.

Eleve a svédeknél nem jellemző a melegek elleni támadás, a muszlimok között viszont igen. Hollandiában ugyanez a helyzet.

Csak képmutató módon a liberálisok az egyenjogúságról beszélnek, miközben megfeledkeznek ilyen tényezőkről is, hogy ezek az emberek nem érzik sajátukénak ezeket az értékeket.

2015. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezek már az elmebajjal határos dolgok. Mellesleg szabad az az ország, ahol tiltanak bizonyos szavakat, kifejezéseket, és ahol nem lehet semmit nevén nevezni? Azt hittem, a szólásszabadság nem erről szól. A politikai korrektséget szemétre kell dobni, mert embertől idegen. Nem lehet semmiről normálisan beszélni miatta.
2016. jan. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Eleve a svédeknél nem jellemző a melegek elleni támadás, a muszlimok között viszont igen. Hollandiában ugyanez a helyzet.

Csak képmutató módon a liberálisok az egyenjogúságról beszélnek, miközben megfeledkeznek ilyen tényezőkről is, hogy ezek az emberek nem érzik sajátukénak ezeket az értékeket."


Ezek az emberek igazából nem liberálisak, csak annak hiszik magukat. Toleránsnak lenni az intoleranciával szemben ostobaság és vakság. Mert ennyi erővel egy nacionalistával vagy akár egy nácival is toleránsnak kéne lenniük, de azokkal valahogy mégsem azok. Ez csak azt mutatja, hogy minden eszmének, még a liberalizmusnak is megvannak a maga fanatikusai sajnos.

2016. jan. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!