Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért és hogy akarják a...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért és hogy akarják a liberálisok összeborolnálni az LMBTQ-sokat és a muszlim migránsokat, kik kibékíthetetlen ellentétben állnak egymással?

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 14:40
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

"De tudod, ugyanezzel az erővel visszakérdezhetnék, hogy az hogy van, hogy feri hazaáruló ha üzletel az oroszokkal, vitya meg atyaúristen,világlegjobbvezetőjejuhé?"


Mellélőttél, mert nem vagyok Fidesz-hívő, a másik, amikor ez ment 2008-ban, akkor még "csak" 14 voltam és ismeretlen volt számomra a politika.

2015. dec. 31. 16:02
 22/31 anonim ***** válasza:
Talán azért jobberezünk mert ők szokták a fenekükből előrántani az ilyen "cirka 70%" számokat, aztán megsértődni amikor rákérdezünk hogy mégis honnan szedték. Tehát, valami alátámasztás?
2015. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

# 21/22 Időpont ma 16:02


A kérdés neked szólt, de nem rólad. Arra akartam rávilágítani, hogy valamiért mindig csak a baloldalt akarják elővenni ilyen dolgokért, mintha a másik oldalon nem lenne legalább ugyanannyi köpönyegforgató.

2015. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Had csinálják, érdekes kis mutatvány lesz annyi biztos.
2016. jan. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Számomra sem érthető, hogy ez miért akarják. De sajnos tényleg ez van, hogy a magukat liberálisnak nevező politikai oldal teljesen elképzelhetőnek tartja, hogy a beilleszkedni nem akaró muszlimokat a melegekkel egy kalap alá vegye figyelmen kívül hagyva, hogy a muszlimok nem fogják tolerálni a melegeket.

Az a gond, hogy ezt sajnos hiába magyarázza el valaki észérvekkel olyan embereknek, akik még életükben nem éltek egy Nyugat-európai városban és nem fogják megérteni ennek a súlyát. Ellenben ha ezt melegként mondod, akkor rögtön rasszistának bélyegeznek ráadásul megjegyzik, hogy mit játszom az agyam melegként emellett elintézik annyival, hogy én hogy várok toleranciát, ha én nem tolerálok másokat.

Mielőtt félreértene bárki nem vagyok Fidesz szavazó emellett meleg vagyok, szóval tudom milyen az, amikor rossz értelemben "méregetnek".

De egész egyszerűen egy elmebaj ami ebben a muszlim kérdésben zajlik.

2016. jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Az első oldalon válaszoló díszmadarak miért tesznek úgy, mintha nem vallanák ezt az ellentmondást a liberális és a konzervatívnak csúfolt szintén liberális politikusok ? Itthon Gyurcsány, Fodor Gábor, Szabó Tímea meg az MSZP első körben jönnek az LMBTQ-sok házasodásával, netán "normálisnak" tekintésével, utána meg színes, multikulturális Magyarországot is akarnak a (zömében analfabéta muszlim vallású) migránsok, illegális határátlépők idehozatalával, akik végtelen gyűlölettel állnak az LMBTQ-sokhoz. Az EU-ban meg a Guy Verhofstad-félék őrjöngenek azokért jóval hangosabban, amivel itthon a több részre aprózódott MSZP-sek próbálkoznak.
2016. jan. 5. 15:07
 27/31 anonim ***** válasza:

# 26/26 Időpont ma 15:07


Mert hülye vagy kérdező, azért. Ez miért lenne ellentmondás? Másrészről szó nincs itt betelepítésről. Gondolom fogalmad sincs a menekült és a bevándorló közötti különbségekről.

2016. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

#27: Ugyan veszélyben vannak a hazájukban azok a menekültek, de mivel mind a keresztény, mind a normális liberális normákkal teljesen szemben áll a hozzáállásuk, ezért nemkívánatosak. Vagy ha mégis annyira meg kell felelni a humanizmusnak és az emberijogizmus elvont dogmájának, akkor is max gettósítva lehet őket tárolni és azok közül csak azokat lehetne beengedni a többségi fehér társadalmunkba, akik vagy dolgozni, vagy tanulni akarnak, a többi maradjon a gettójában. Az Allahu Akbar-ozó csürhével, akik még hit"társaik" irányába is elképesztő gyűlölettel viseltetnek, azok mit kezdenének a más vallású / vallástalan európaiakkal és teljesen szokatlan szexuális kisebbségekkel, mint a homokosokkal és transzneműekkel ?


A kérdésben vázolt liberálisra még jó példa Barabás Richárd, ő különösen súlyos eset, homokosként végtelen naivitásban szenvedve pártfogolja az Allahu Akbar-ozókat:


https://www.youtube.com/watch?v=uxMtJeiiqw0

2016. jan. 5. 21:53
 29/31 A kérdező kommentje:
A másik, a migránsvédők miért nem hajlandóak megmagyarázni pálfordulásukat, hogy egyszer terroristák az arabok, iszlamizmussal és iszlamizációval riogatnak (a Jobbik kapcsán), most meg legyintenek az Allahu Akbar-t sikoltozó tömeg láttán.
2016. jan. 5. 21:55
 30/31 anonim ***** válasza:

# 29/29 Időpont ma 21:55


"Az iszlám az emberiség utolsó reménye" - Vona Gábor.


Szerintem ne beszéljünk már itt állandóan arról, mintha csak az egyik oldalon lennének köpönyegforgatók. Van az mindenhol.

2016. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!