Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért és hogy akarják a...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért és hogy akarják a liberálisok összeborolnálni az LMBTQ-sokat és a muszlim migránsokat, kik kibékíthetetlen ellentétben állnak egymással?

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 14:40
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

#30


Nem tisztem a Jobbik védése, nem is vagyok szimpatizánsuk, mert velük is elszalad a ló, de ez nem a köpönyegforgatásukra példa, az ISIS és a zömében "muszlim" migránsok tettei kapcsán elismételték, hogy a klasszikus, rendes muszlimokkal nincs bajuk, tolerálják őket, viszont ezekkel a fél vagy teljesen analfabéta migráns népséggel nem lehet mit kezdeni. Azokkal, akik betű szerint élnek a Korán alapján, azokkal nincsen baj, kijönnek mindenkivel, oda-vissza, de akik csak kiragadott és eltorzított citátumok alapján "ismerik", mint a migrik és a terroristák, és ehhez még bizonyos esetekben keverik hozzájuk a törzsi babonáikat, marhaságaikat, olyankor teljes káosz lesz.


De eltekintve a Jobbiktól, mire jó ez a köpönyegforgatás, továbbá mire jó ez a propagandizmus, hogy bemásolják a demagógiájukat és továbbállnak, menekülvén a keresztkérdések elől, mit várnak esetleges pártgyőzelmüktől, amikor pártjuk úgy váltogatja az álláspontokat, mint én az alsónadrágomat ?

2016. jan. 6. 01:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!