Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédország tényleg annyira...

Svédország tényleg annyira veszélyes, lecsúszott ország a bevándorlók miatt, mint ahogyan azt beállítják?

Figyelt kérdés

Tényleg nem érdemes már oda kiköltözni, mert vége?

Stockholm, Malmö, Göteborg, stb. nagyvárosok.


A kisebb városokban mi a helyzet?

Mennyire van "veszélyben" Svédország?



2016. jan. 1. 16:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Mi a helyzet az ottani muszlimokkal, szomáliaiakkal, stb?
2016. jan. 1. 16:12
 2/10 A kérdező kommentje:
Tényleg igaz, hogy a svéd nyelv a bevándorlók miatt visszaszorul és az angol lesz a fő nyelv az országban?
2016. jan. 1. 16:14
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán nem veszélyes, lecsúszott ország. Látogass el Svédországba ha teheted, eszedbe se jutna megkérdezni ezt.


Nyilván több a probléma mint a tömeges bevándorlás előtt volt, de még mindig nem elgettósodott, halálán lévő országról beszélünk. Erre valószínűleg soha nem is fog sor kerülni.



Ez az én saját tapasztalatom. Majd mindjárt megmagyarázza valaki hogy xy utcában leszúrnak Stochkolmban, és hogy 5 év 2 hónap 14 nap 30 perc múlva csak muszlimok lesznek Svédországban. Mert a TV és a Kuruc azt mondta.

2016. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én pont úgy tudtam, hogy egyre több a no-go zóna, és Stockholm meg Malmö egyes kerületei nagyon veszélyesek és lecsúszottak.
2016. jan. 1. 16:30
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Ez az igazság. Menj el egy svéd menekültekkel teli menekültszállításra, majd elmondják az ott élők, hogy eljöttek Európa egyetlen migránsmentes illiberális nemdemokráciájába, miután az országukat tönkretette a liberalizmus és a háborúk hiánya.
2016. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem veszélyesebb mint pl. Franciaország vagy Olaszország egyes részei. Sehol Európában nem tanácsos bizonyos helyeken kódorogni, talán még Németország aránylag biztonságos.


A nyelvhez: hat évig odajártam, svéd főnökeim voltak, a svédek a hibásak, hogy nem tanultam meg én sem a nyelvet. Ugyanis tényleg mindenki tud angolul. Van aki jól, van aki gyengébben, de teljesen természetesnek veszik a külfölditől, hogy angolul beszél, s szinte mindent el lehet intézni ezen a nyelven. Egy időben próbálkoztam én a svéddel, de ha meghallják, hogy külföldi vagy, rögtön angolra váltanak. Aztán ebben maradtunk.

2016. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Az angol nyelv "előretörésének",szerintem nem ez az oka. Inkább az,hogy ez az a nyelv,amelynek ismerete nélkül,egyre kevésbé lehet érvényesülni a világban. Az meg azért finoman szólva is túlzás,hogy pont Svédország veszélyes,lecsúszott ország lenne...
2016. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Hogy egész Svédország, az azért túlzás. Inkább mondjuk úgy, hogy a bevándorlás óta a nagyobb városokban vannak olyan helyek, amiket érdemes nagy ívben elkerülni.
2016. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2016. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
90%
Unokatesóim Svédországba laknak és ők csak röhögnek ezeken a híreken.Pedig ők pont egy olyan helyen laknak Stocholmban ahova "nem érdemes menni".Arabok a szomszédaik és egyáltalán nem paráznak nem szúrnak le senkit stb...
2016. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!