Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért jó az, hogy a bevándorló...

Miért jó az, hogy a bevándorlók szó szerint lezüllesztik az őket befogadó országot az ő országuk szintjére?

Figyelt kérdés

Miért jó ez nekik?

Minek vándorolnak be akkor egyáltalán? Például ha egy muszlim többségű no-go zónát veszünk alapul.

Van ott munka, meg nyugalom, tiszta környezet, erre bevándorolnak a muszlimok, Shariát akarnak, meg hasonlókat, szemetelnek, nem dolgoznak, egyszer csak úgy fog kinézni a környék, mint pl Szíria, vagy Irak, vagy Afrika egyes részei. És miattuk kivonul onnan mindenki, nem lesz munka, és megint költöznek.


Miért jó ez nekik? Miért züllesztik le a befogadó országot? Hiszen ha lezüllesztik, akkor olyan, mintha ki sem vándoroltak volna, akkor egy idő után nem lesz munka, x@r gazdaság lesz, és majd menekülni fognak onnan is.


Nem értem miért jó ez nekik. Vagy hogy nem szemetelünk mindenhol, mert ahol a menekültek megálltak egy időre, ott tiszta szemét minden.



2015. aug. 12. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem szándékos, ilyen az életvitelük.
2015. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Ez is az egyik célja a dolog kitalálójának.
2015. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
mivel ők élj a mának filozófiát követik
2015. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

De szeretném, ha a német bevándorlók is lezüllesztenék Magyarországot az ő szintjükre. Mert németekből él a legtöbb bevándorló Magyarországon. Csak tájékoztatásképpen...


Amúgy a gondolatmeneted ott hibádzik, hogy rossz az ok-okozati elméleted. Nem azért olyan a Közel-Kelet, mert ott olyan muszlimizé arab emberek laknak, hanem mert a Nyugat tett róla, hogy ne fejlődhessenek és egyes csoportok utálják egymást.


Szíria és Irak is egyébként hozta a magyar szintet, amíg nem törtek ki a háborúk, szóval még az sem igaz, hogy kevésbé lettek volna fejlettek.

2015. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
a kerdesed a fantazmagoria kategoriajaba tartozik.
2015. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Imádom amikor a libsok a német meg egyéb európaiakkal jönnek. Rohadtul nem róluk van szó, hanem az afrikai és közel keleti meg még ki tudja honnét való muszlimokról, akik valóban lezüllesztik azt a helyet ahova bekerülnek. Persze a libsi távolról nagyon emberbarát. De ha a bőrén tapasztalná milyen például egy no go zone-ban élni, lehet már nem lenne annyira liberális.
2015. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

Hiába tiltakozol, a legtöbb bevándorló Magyarországon német. (Na jó, román, de azok többynire határontúli magyarok). A kérdés pedig bevándorlókról szólt.


Azt korábban már leírtam, miért hibás a kérdésfelvetés eleve. Ez a no-go zóna meg milyen nyugati szófordulat... és még én vagyok idegenszívű... Először is kérek rá rendőrségi statisztikát, hogy Magyarországon romlott a közbiztonság ezeken a területeken a gonosz menekült kisgyerekek miatt, másodszor meg azt a szociológiai tanulmányt, ami bizonyítja, hogy ez attól van mert valaki menekült vagy muszlim.


Egyébként egyáltalán nem vagyok emberbarát, csak nem szeretem ha valaki nem megfelelően indokol. Ez az érvelés ugyanaz, mint ha azt mondanánk, hogy az üveg vízből van, mert mindkettő áttetsző.

2015. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Rendőrségi statisztika hála a ti liberális gondolkodásotoknak nem készülhet ilyenről, mert az rasszizmus lenne, de ezt te nagyon jól tudod. Másodszor a "bevándorló kisgyerekek" vannak maximum 5-600-an de a 18-40 év közötti férfiak meg több tízezren. Szociológiai tanulmány sem készülhet mert az is kirekesztésnek listázásnak és rasszizmusnak minősül. Hogy romlott-e a közbiztonság? Menny le a Debreceni menekülttábor környékére és megkapod a választ.
2015. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Értem, tehát nem tudsz tendenciákra rávilágító tényeket felmutatni.


(Egyébként csak faji alapon nem lehet adatot gyűjteni, állampolgárság szerint igen.)

2015. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem szégyen, hogy a bevándorlókkal sok esetben milyen méltatlanul bánunk, és még magunkat tarjuk keresztény kultúrának.


3 Móz. 19:34

"Olyan legyen néktek a jövevény, a ki nálatok tartózkodik, mintha közületek való benszülött volna, és szeressed azt mint magadat, mert jövevények voltatok Égyiptom földén. Én vagyok az Úr, a ti Istenetek."


A bevándorlók sok kulturális értéket is hoznak, a befogadó államnak kincsként kellene rájuk tekintenie.


Csak egyetlen példa:

[link]

2015. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!