Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Meddig tűrik még Európa...

Meddig tűrik még Európa népei, hogy az iszlám országokból érkező vandálok terrorizálják a kontinenst?

Figyelt kérdés

2016. jan. 9. 22:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
0%

"Amikor a politika igyekezett mellébeszélni és nem akarták kimondani, hogy bizony az elkövetők muzulmán országokból érkeztek és főleg arabok"


Milyen politika? Mi koze ennek a politikahoz?

2016. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
42%

"kik vannak a háttérben és kimondja az igazságot, akkor egyből náci, fasiszta, nyilas. "


Egyreszt. Masreszt egy konteos elmebeteg.

2016. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:
"Milyen politika? Mi koze ennek a politikához?" Németországban amikor az arab horda tömessen zaklatott és erőszakolt meg fehér nőket, a politika igyekezet eltusolni az elkövetők származását, hogy arabok, vagy egyéb muzulmán országokból érkeztek az elkövetők. Ráadásul egy nagyobb létszámú arab horda rontott rá a fehér nőkre! Magyarországon pedig szintén a politika próbálja gyakran elfedni ha bizonyos elkövetők cigány származásúak. Ez a köze a politikához.
2016. jan. 10. 00:36
 14/61 anonim ***** válasza:
0%

" a politika igyekezet eltusolni az elkövetők származását"


Kar hogy ez full hazugsag.

2016. jan. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:
Két napig a német közmédia és rendőrség a politika nyomására hallgatott. Lemondott a kölni rendőrkapitány, bocsánatot kért a német közmédia vezetője és a botrány hatására a német politikusok kénytelenek voltak elismerni, hogy a fehér nőket zaklató, megerőszakoló több száz fős csürhe muzulmán országokból származik, elsősorvban arabok. Ugyanúgy igyekezett eltusolni a politika az elkövetők arab származását, mint amikor Magyarországon cigányok követnek el bűncselekményeket.
2016. jan. 10. 07:55
 16/61 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben addig, amíg a szélsőliberális diktatúra azt sem engedi, hogy rosszat szóljanak a betolakodókról. De remélem, az ellen is fellázadnak hamarosan.
2016. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
81%

Én vallásszabadságban addig hiszek amíg az illető(k) nem bántják embertársaikat vallási meggyőződésük levezetéséből ,illetve nem tapadnak rá ,mint egy pióca.


És én nem ítélek el senkit azért ,mert mondjuk pl. arab ,vagy Afganisztánból származik.


És őszintén bevallom nagyra tisztelem az arab kultúrát és az iszlám vallást is.


De egyszerűen engem az felháborít ,hogy nap ,mint nap a sajtó emberek milliói szemébe hazudik azzal a mondattal ,hogy "jaj,ezek az emberek békések! Nem akarnak semmi rosszat......".


Egyszerűen HÁNYOK az ilyenektől!

És még EL AKARJÁK AZT TUSOLNI ,hogy emberek TÖMEGEIT SZÉGYENÍTETTEK MEG A NYILVÁNOSSÁG ELŐTT ,azzal a kulcsmondattal ,hogy "oh, mi nem is tudtuk ,hogy erre felé ilyet nem szabad csinálni".


GUSZTUSTALAN!


Mint írtam nagy tiszteletbe tartom az arabokat és magát az iszlámot is ,de ha választanom kéne az én és a környezetem éppssége között és más emberek ún. "megmentése" között ,ÚGY ,hogy tudom ,hogy azoknak az embereknek egy NAGYOBB része egyáltalán nem fogja figyelembe venni a környezetem jogát...........hát köszönöm szépen ,DE NEM KÉREK BELŐLE!


De a legtöbben is csak mást tudnak hibáztatni ,minthogy inkább a problémára keresnének megoldást.


Üdv!

2016. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
0%

"Két napig a német közmédia és rendőrség a politika nyomására hallgatott."


Hazugsag.


"Lemondott a kölni rendőrkapitány"


Hazugsag. Levaltottak. A politikusok.


"bocsánatot kért a német közmédia vezetője"


Igy van, csak fogalmad sincs miert.


" botrány hatására a német politikusok kénytelenek voltak elismerni, hogy a fehér nőket zaklató, megerőszakoló több száz fős csürhe muzulmán országokból származik, elsősorvban arabok."


Az a kep amit itt felvazoltal, egyszeruen hazugsag.

2016. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:
"azzal a kulcsmondattal ,hogy "oh, mi nem is tudtuk ,hogy erre felé ilyet nem szabad csinálni". Mert az iszlám országokba emberszámba sem veszik a nőket és ezek az állatok azt gondolták, hogy Európában is azt csinálhatják mint iszlám hazájukban: Nőket erőszakolhatnak meg és fosztogathatnak.
2016. jan. 10. 11:51
 20/61 anonim ***** válasza:
4%

Még mindig nem erőszakoltak meg senkit egyébként.. Nem mintha a zaklatások nem lennének problémák, de azért nem egy súlycsoport.

Ezt az "eltitkolta a rendőrség meg a média 2 napig a liberálvéleménterror miatt" hülyeséget meg jó lenne már abbafejezni. A rendőrség akkor fog valamiről érdemben nyilatkozni, ha már tutira biztos a dolgában és nem fogja az adott nyilatkozat akadályozni a nyomozást. Ez mindenhol így van, minden bűncselekménynél, akkor is ha muzulmán vallású meleg transzgender az elkövető, meg akkor is ha árjanémet keresztény, köze nincs hozzá a polkorrektségnek. Egyszerűen nem fog a rendőrkapitány egy olyat nyilatkozni, hogy: "az este folyamán egy feltehetőleg 16-1000 fő közötti csoport megközelítőleg 20-400 rendbeli rablást, könnyű testi sértést és szexuális zaklatást követett el, a tagjai arabok, köztük menedékkérők, de ezt még semmivel sem tudjuk megerősíteni, csak úgy sejtjük." A média meg csak azt tudja ismételni, amiről a rendőrség értesíti. Miután sikerült feltérképezniük mind a bűncselekményeket, mind az elkövetői kört, ki is adták a nyilatkozatukat, amiben le is volt írva az elkövetők származása. Ez nyilván nem fél óráig tartott, mert sértettből, gyanúsítottból meg tanúból együttesen valószínűleg több, mint 1000 főt kellett meghallgatni, majd ezekből az információkból felépíteni az eseményeket.

2016. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!