Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Meddig tűrik még Európa...

Meddig tűrik még Európa népei, hogy az iszlám országokból érkező vandálok terrorizálják a kontinenst?

Figyelt kérdés

2016. jan. 9. 22:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
0%

"Azért volt egyértelmű mert már az elkövetés éjszakáján tömegesen jelezték a nők rendőröknek az elkövetők nemzetiségét."


Nem, az elkovetes ejszakajan a nok tomegesen jeleztek hogy NEM NEMET elkovetok voltak, es valoszinuleg arabul beszeltek. A nemzetiseget nem jeleztek, mert fogalmuk sem volt rola.


"Szerintem meg az az elmebeteg aki ezeket a vadállatokat akár burkoltan is próbálja leplezni, védeni. "



Senki sem akarja vedeni oket, egyszeruen a baromsagaidat korrigalja az ember, aminek semmi koze a tenyszeruseghez, sem a valosaghoz. Itt mar te mindenfele Merkel altali elhallgatast vizionalsz, holott szo sem volt ilyesmirol.


Pont te vagy az aki akadalyozza a tenyek normalis feldolgozasat mert hazudsz, uszitasz, es folyamatosan baromsagokat beszelsz.

2016. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:
"Pont te vagy az aki akadalyozza a tenyek normalis feldolgozasat mert hazudsz, uszitasz, es folyamatosan baromsagokat beszelsz." Mert én vagyok a német kormány , a német média, vagy én vagyok a hazudozó jogvédő birkanyáj? Egyik sem vagyok és a hazugságokat a felsorolt helyeken keresd.
2016. jan. 10. 16:33
 43/61 A kérdező kommentje:
"Nem, az elkovetes ejszakajan a nok tomegesen jeleztek hogy NEM NEMET elkovetok voltak, es valoszinuleg arabul beszeltek. A nemzetiseget nem jeleztek, mert fogalmuk sem volt rola." Biztos svédek voltak csak arabul beszéltek. A külsejük is olyan " svédes" volt. Na hagyd már ezt a jogvédős szöveget. Ugyanezt csináljátok ha cigányok követnek el bűncselekményt Magyarországon.
2016. jan. 10. 16:36
 44/61 anonim ***** válasza:

Ennek semmi koze a jogvedelemhez, ez a tenyszerusegrol szol.


Fogalmad sincs milyen jogi kotelezettsegnek kell megfelelni a rendorsegnek, milyen torvenyi eloirasok vannak a kommunikaciojukkal kapcsolatban, plane Nemetorszagban.


A rendorseg nem azt allapitja meg ki volt az elkoveto, hanem azt hogy ki lehet a gyanusitott. nyomoz, elfog, aztan birosagra megy es probal bizonyitani.


Elkoveto akkor lesz valaki ha a birosag eliteli.


A kolni rendorseg januar negyediken a sajtotajekoztatoban elmondta hogy arab/eszak afrikai ferfiak randaliroztak szilveszter ejszaka. Ez volt az amit a jogi keretek engedtek neki, es teljesen rendben is volt igy.


SENKI nem vedi az eroszakoskodokat, egyszeruen ha nem egybites az ember, akkor erti azt hogy mit kovetel egy normalis jogrend egy normalis rendorsegtol kommunikacio teren.


Az is vilagos hogy a kolni rendorseg csodot mondott szilveszter ejszaka, ezert is valtottak le a kolni rendorkapitanyt.

2016. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:
Merkel kancellárnak az volt a politikai érdeke, hogy ne tartoztassanak le több száz arabot, mert akkor még egyértelműbb lett volna politikának a kudarca. Hiszen egy éjszaka alatt több száz arab bűnöző a börtönben nem szolgálta volna a kormány befogadó politikájának társadalmi elfogadását. A több száz fős bandából elfogtak 10-15. elkövetőt, a többit futni hagyták. A közmédia pedig napokkal később számolt be az eseményekről. Mindezek politikai nyomásra. Ez a lényeg a többi csak szánalmas hablatyolás. Most aztán Merkel nénénk egye is meg amit főzött, mert az egész a nyakába fog ömleni. előbb utóbb a német emberek fogják kezükbe venni a menekültkérdés rendezését. A határok szabad átjárhatósága miatt fennáll annak a veszélye is, hogy ezek az arab rablóhordák átjönnek portyázgatni Kelet-Európába is. Tehát ez nem csak a németek problémája. Egyébként szilveszterkor a szomszédos Ausztriában is voltak hasonló esetek, csak kisebb mértékben.
2016. jan. 10. 17:02
 46/61 A kérdező kommentje:
2016. jan. 11. 12:42
 47/61 anonim ***** válasza:
egyszeruen osszevissza beszelsz minden marhasagot. mondjuk ez toled nem meglepo, mert nem vagy szazas.
2016. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy Nógrádi György egyetemi tanár is hasonló dolgokat állít mint én, pedig nem ismerjük egymást. Ő is az állítja, hogy a német rendőrség ha nincs politikai nyomás el tudta volna fogni a kölni elkövetőeket, és Ő is azt állítja, hogy a kormány a " hallgatás politikáját" folytatja, nem beszélnek egyenesen.
2016. jan. 11. 12:58
 49/61 anonim ***** válasza:
nogradi baromsagokat beszel, ami tole sem szokatlan.
2016. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:
Értem. Örülj neki, hogy te okos vagy.
2016. jan. 11. 13:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!