Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért hüledezik mindenki a...

Miért hüledezik mindenki a kölni menekültbotrányon mikor egyértelmű volt, hogy ez fog történni?

Figyelt kérdés
Mégis mit vártak?
2016. jan. 10. 21:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
81%
Mert a jómódban éltek eddig, normális emberek között.(?) Nem lepődtem meg ém sem.
2016. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
15%
Ha mind a kérdező, mind pedig az első válaszoló számára egyértelmű volt, hogy a világ utolsó reménységének fényét hordozói csoportosan nőket fognak molesztálni, vajon miért nem mentek ki nyáron a Keletihez nővédelmi csoportokat szervezni, hogy megakadályozzák hasonló események bekövetkezését Magyarországon?
2016. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

"Keletihez nővédelmi csoportokat szervezni, hogy megakadályozzák hasonló események bekövetkezését Magyarországon?"


Pl. úgy védekeztünk a barátnőmmel hogy elkerültük a Keletit, simán megtörténhetett volna hasonló eset ott is.

2016. jan. 10. 21:45
 4/43 anonim ***** válasza:
64%
Mert magunkra és a saját családunkra gondoltunk, kedves második. Tetszett az őszinte válasz. :)
2016. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
0%

# 3:


Tehát miközben számodra egyértelmó volt, hogy a migránsok csoportos nemi erőszakot fognak elkövetni Budapesten, nem adtad tovább az információt és hagytad, hogy nők tízezrei legyenek kitéve veszélynek a Keletinél.

2016. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
0%

# 4:


Magatokra és a családotokra gondoltatok... Tehát ha egy ismerősötök felhív, hogy bombát helyezett el a Keleti pályaudvaron, ami holnap reggel robban, ti nem értesítitek a hatóságokat, hanem csak a családotokra és magatokra gondoltok.

2016. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj 5-ös, szerintem minden ismerős megfelelően volt tájékoztatva, ezenkívül a hírek is megannyi forrásból eljutottak az emberekhez. :) Mások bűnéért nem minket kellene felelősségre vonni.
2016. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
66%
#6: Ezzel a csűrés-csavarással mit akarsz elérni? :)
2016. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
69%

Egyetértek veled kérdező!


Nem értem, hogyan lehet olyan vak és ostoba valaki, hogy nem tudja, hogy rengeteg terrorista rejtőzhet a migránsok között ha ellenőrizetlenül besétálnak a határon.


Ugyan ez a helyzet a párizsi merénylettel: főleg színezték be francia zászlóra a profilképüket akik a migránsok befogadására bíztattak minket és hangsúlyózták, hogy mennyire növekszik az intolerancia, gyűlölet stb.


Ne várj logikát tőlük.

2016. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

"számodra egyértelmó volt, hogy a migránsok csoportos nemi erőszakot fognak elkövetni Budapesten, nem adtad tovább az információt és hagytad, hogy nők tízezrei legyenek kitéve veszélynek a Keletinél."


De én nyáron is "hirdettem" hogy ez lesz a vége, erőszakoskodni fognak és így is lett. Csak akkor sokan lenáciztak...

2016. jan. 10. 22:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!