Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A migránsok által elkövetett...

A migránsok által elkövetett bűncselekményeket miért tussolja el a média?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 00:23
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
40%

"Ideje lenne ébredni. A kuruc.info be is számol ezekről."

A kuruc inforol annyit, hogy ha cigány lop a sarki büféből, 20 oldal cikket írnak róla, de az, hogy a szomszéd utcában egy fehér ember két másikat sörétes puskával lelőtt majd felakasztotta magát valamiért nem jelent meg ott.

2016. jan. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
64%

Nézd a börtönök lakóinak legalább 80%-a cigány.

10 bűncselekményből 8at cigány követ el.

Ezt a mainstream média még véletlenül sem említi. Ha egyáltalán beszámol az esetről.

Mint minden médium, a kuruc.info is torzít, de ezerszer hitelesebb mint bármelyik hírforrás.

2016. jan. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
40%

Nézd a börtönök lakóinak legalább 80%-a cigány.

10 bűncselekményből 8at cigány követ el.

"Ezt a mainstream média még véletlenül sem említi. Ha egyáltalán beszámol az esetről.

Mint minden médium, a kuruc.info is torzít, de ezerszer hitelesebb mint bármelyik hírforrás."


Itt nem arról van szó, hogy a cigányság mennyire problémás. Elárulom, hogy én egy eléggé liberális ember vagyok, de vannak előítéleteim, a cigányokkal szemben is. Én is átmegyek az út túloldalára, ha velem szembe jön egy cigány horda, és az se érdekel, ha a börtön 100%-a cigány, ha azok valamilyen bűnt el is követtek és meg is érdemelték.


De amit a kuruc.info csinál az csak egy gusztustalan uszítás, gyűlöletkeltés és torzítás.

2016. jan. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Mert ez az érdeke! A migránsokban olcsó munkaerőt lát a Nyugat, ami lehet be is jön nekik. Ha így lesz, akkor majd Merkel fényezheti magát, hogy a vállalkozóknak szerzett egy csomó a hazaihoz képest nagyon olcsó munkást, amiből jól jöhet ki. Ha mégsem akarnak majd dolgozni a kedves migránsok, akkor majd vissza fogják fordítani őket, és lesz bőven beszámoló az esetleges elkövetett bűncselekményeikről. Akkor bajban lesz a német kormány. Én azt gondolom, hogy a kvótát akár el is lehetne fogadni, de tartok tőle, hogy az integrálható, munkára fogható, képezhető migránsokat a Nyugat meg fogja tartani magának, a selejt meg jön Kelet-Közép Európába. E miatt kell egyelőre visszautasítanunk a kvótát. Ha viszont nem fogják válogatni őket a nyugatiak, és meg tudnak győzni arról minket, hogy mindenhova jut használható és a használhatatlan migráns is, akkor elfogadható a kvóta.
2016. jan. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
93%

07:57


Értem.

Tehát van itt egy probléma, amit te magad is látsz és elismersz.

De ha ezt a problémát valaki szóváteszi, ne adj isten közli a nyilvánossággal az uszítás meg gyűlöletkeltés.

2016. jan. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
15%

"Értem.

Tehát van itt egy probléma, amit te magad is látsz és elismersz.

De ha ezt a problémát valaki szóváteszi, ne adj isten közli a nyilvánossággal az uszítás meg gyűlöletkeltés."


Ha olyan formában van jelen, hogy "az a büdös cigány már megint ezt csinálta, dögöljenek meg, szavazz a jobbikra", akkor igen.


Mellesleg felhívom a figyelmedet arra, hogy van rendes cigány is ugyanúgy, mint embereket sörétessel lelövő fehér.

2016. jan. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
72%

08:10


Erre nem tudok mit felelni.

Ugyan úgy van persze...


Ugyan úgy van növényevő tigris akit tibeti szerzetesek nevelnek mint húsevő.

Indulj ki ebből és biztos hiteles képet kapsz a tigrisek életéről.

2016. jan. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%

"Egyik sem. Csak napokkal később szivárgott ki."


Ez konkretan hazugsag, szamtalanszor megcafoltam mar az ehhez hasonlo ostoba kerdeseknel.

2016. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
90%

"Ez konkretan hazugsag, szamtalanszor megcafoltam mar az ehhez hasonlo ostoba kerdeseknel."


Angéla Merkel maga nyilatkozta, hogy hiba volt nem rögtön tájékoztatni az embereket. De te megcáfoltad!

Ügyes vagy kisfiam, kapsz egy pirospontot.

2016. jan. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

"Ugyan úgy van növényevő tigris akit tibeti szerzetesek nevelnek mint húsevő.

Indulj ki ebből és biztos hiteles képet kapsz a tigrisek életéről."


Szóval a neveltetéstől függ, és máris itt egy alternatív megoldás ahelyett, hogy akasszuk fel. Indulj ki ebből.

2016. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!