Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A migránsok által elkövetett...

A migránsok által elkövetett bűncselekményeket miért tussolja el a média?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 00:23
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

9:48


Erről beszélek én is.

Cigányok lesznek és folytatják áldásos tevékenységüket, bármi történjék is.


Te ringatod magad ilyen ábrándokba mint nevelés meg integráció.

2016. jan. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

Ühm, te hoztad fel a nevelést meg az integrációt, és akár hiszed akár nem, az embert befolyásolja a nevelés. De ennyi erővel dobd ki a gyerekedet az utcára, úgyis mindegy, mit neked a nevelés.


Mellesleg nem tudom milyen integrációról beszélsz, már rég megtörtént.


Abban egyet értek, hogy van probléma velük, talán nagyobb arányban is, de ezt jogilag kell orvosolni, és nem úgy, hogy gyűlöletkeltéssel fenyegetőzünk meg tömeggyilkosokat dicsőítünk, pl. hitler, vagy külföldön az olyanok mint te ironikus módon szeretik breiviket, amikor ugyanazt a terrorcselekményt követte el amire felhívta a figyelmet, hogy lesz. Aki bűnt követ el, azt csukják le, akár cigány, akár magyar, akár akármi.

2016. jan. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

#32


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__74942..


A srác számára nincs valamó jól használható ötleted?

Hogyan integrálja őket az utcán?

2016. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Biztos igazad lehet. Hiszen oly messze van. Nem tudom, mit szólnál ha a te húgod, nővéred, esetleg a csajod mellett fingana néhány tíz bevándorló és közben csak úgy, szórakozásból fogdosnák egy icit-picit a szoknyája alatt, majd elvennék a mobiltelefonját és az ékszereit? Gondolom megváltozna egyből a véleményed. És ne gondold, hogy nem jöhet el az az idő. Ha mindenki így áll hozzá mint te, akkor hamarabb, mint szeretnéd!
2016. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Szerintem ha napvilágra kerülne minden fórumon a migránsbűnözés akkor az ország lakóiban felgyülemlő harag támadást indítana a migránsok ellen. És mivel a szírek, arabok nagy- nagy többséggel bűnözö, primitív vadállat /latens terrorista ezért le kell nyeletni az adott ország lakóival a békát, nehogy ezek a söpredékek aktivizálják a terrorista "sejtjeiket".
2016. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Mert lehet hogy nem teljesen igazak...

ezt úgy értem hogy vannak tolvajok és gyilkosok köztük, de 82% uk teljesen veszélytelen!



link: FIGYELEM! 18+


[link]

2016. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!