Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez a nagy muszlim ellenessé...

Mi ez a nagy muszlim ellenesség, amikor európaiak is ugyanúgy zaklatnak, erőszakolnak meg nőket?

Figyelt kérdés
Mindenki teljesen fel van háborodva miközben mindennaposak Magyarországon, Németországban, hogy bulikban leitatják a nőket, különböző tudatmódosító szereket tesznek az italaikba. Majd gyakorlatilag megerőszakolják őket, hiszen döntésképtelenek. Akkor mi a különbség? Európainak szabad? Nagyon nem tetszik amilyen képmutatás van ebben a dologban.
2016. jan. 11. 14:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Nincs benne képmutatás, te vagy elvarázsolva...

Szívesen és nyugodtan mennél közéjük egyedül? Ha ffi vagy, akkor nyugodtan engednéd feleséged, lányod, anyád???

2016. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem mondta, hogy az európaiaknak szabad. Mellesleg az arabok is csinálják ugyanezt, csak szorozd meg 10-zel.
2016. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szóval szorozzam meg tízzel? Alá tudod támasztani a véleményed?
2016. jan. 11. 14:52
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Nézz szét az arab országokban hogy bánnak a nőkkel.

Egyébként már le lett írva 100*, hogy mi a különbség, ha nem érted, az a te bajod.

Bár mindketten tudjuk, hogy nem is akarod érteni, képtelen vagy elviselni, hogy jól pofára estetek az elmúlt napokban történtek miatt.

2016. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy gondolod, szabad, nézz utána, mennyit kaphatnak érte.


TE pont olyan marharépa vagy, mint akit elkaptak a múltkor a rendőrök, mert zebrán bevágott a gyalogos elé. A rendőrök meg felvilágosították, hogy a gyalogosé az elsőbbség, pláne zöld jelzésnél, ha már van lámpa. Védekezése: de hát mindenki így csinálja!

Lehet, hogy aznap a zsaruk nem kaptak el mindenkit, de őt igen: akkor őt se büntessék meg?


Sőt, gyilkosságot is követnek el a világ minden táján.

Akkor most azt is szabad?


Magyarországon NEM mindennapos, hogy tömegbeverődnek férfiak (fajtól függetlenül), és nőket zaklatnak, rabolnak ki, verik meg őket, és aztán az se mindennapos, hogy ezer emberből két rohadt darabot se tudnak elfogni.


Tudod, mit?

Bicskén lakunk. Gyere ide! Van itt pár muszlim, majd meglátod, mi a baj velük.

Pl. hogy leköpik a templom előtt a szobrot meg a keresztet, meg hogy odasza.rnak a téren az adventi koszorúra, mert ők utálják a keresztényeket.

Más kultúra, ők abban nőttek fel, hogy a nő másodrangú. Én kérek elnézést, amiért én itt, európában, nőként megszoktam, hogy terhesen, nagy hassal, gyerekkel a karomon előbb szállok fel a buszra, mint két férfi, már csak azért is, mert előbb álltam a sorban. Akkorát rántott rajtam egy ilyen "muszlim úriember" hátulról, hogy leestem a buszról, egy kétségbeesett (valszeg keresztény, ezért is én kérek elnézést) bácsi hívott hozzám mentőt, és a kisfiam is megütötte magát, elég rendesen. Neki felnőttként már nem kell elmondani, mi a gond a muszlimokkal, szerintem tudni fogja.


Egyébként árulom a házat, ha van kedved költözni, engem csere is érdekel, még csak az se érdekel, hol laksz, csak menekültszállás ne legyen a közelben.

2016. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Röviden és tömören, hogy a hül.yék is értsék.


Itt felháborodás van, és egy emberként hüledezik mindenki, hogy ilyen megtörténhet. Itt a többség nem fogadja el ezt a viselkedést.


Ha Egyiptomban sétálgatsz egy szál szoknyában, meg blúzban a melegben, és olyan környéken jársz, akkor simán elkapnak, és tömegesen megerőszakolnak, molesztálnak a buszon, zaklatnak a közértben, és még meg se véd senki, elvégre te provokáltad ki magadnak az öltözékeddel.

Ott ez elfogadott, és a többséget nem érdekli, ha tömegesen is előfordul ilyen jelenség.

Lásd a híreket arról, hogy a külföldi újságírónőt elkapták, és tömegesen megerőszakolták, mert tudósítani mert a kairói eseményekről. Ott, az utca közepén, az emberekkel zsúfolt téren!


Nálunk ilyenkor jönne egy-két férfi (jellemzően 40 felettiek, akik még tudják, ez mit jelent), és a nőt tömegesen körbeálló barmokat elküldenék a bús pi.ba.


Kölnben pedig nem tömeges zaklatás történt, hanem szervezett terrorcselekmény, amit pártolni egész érdekes világnézetre vall.

2016. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb még csak a magyarokat utáltad kérdező, most már egész európát?
2016. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugye, most csak trollkodsz kérdező?!

Vagy ennyire hülye vagy?

2016. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Uhh kérdező, te elég durván álomvilágban élsz, ha azthiszed hogy az európai kultúrákban olyan rosszul bánnak a nőkkel, mint a muszlim országokban o.O Nem is tudom mi visz rá egy európai embert arra, hogy a közelmúltban történt eset után elkezdje az európai őslakosokat hasonlítgatni a tömegesen szexuális erőszakot elkövető menekültekhez.

Az a helyzet, hogy ezek idejönnek, és megrészegülnek a hirtelen jött szabadságtól... Ugye náluk a lopásért kézlevágás jár, házasság előtti szexért kivégzés... Itt Európában pedig azt érzik, hogy nekik mindent szabad, mert ezt vették le Merkel asszony meghívásából. Arrogánsak, hálátlanok és nagyobb számban imkompatibilisek az európai kultúrával. Na de befelyezem ezt a monológot, meghagylak a kis álomvilágodban ;) Peaceee

2016. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezo nem alomvilagban el. Csak muzulman.
2016. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!