Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok fele nem mer...

Ak0sgfx kérdése:

Az oroszok fele nem mer tüntetni Oroszországban, hogy Putyin lemondjon?

Figyelt kérdés

Az egyik orosz játszótársam mondja nekem, hogy az oroszok fele nem kívánja látni Putyint a jövőben, mert szerinte Putyin tönkre tette Oroszországot és csődbe akarja vinni a jövőben. Én egyet értek vele, Putyin valójában tönkre vágta és csődbe akarja vinni Oroszországot. Én sosem szerettem Putyint, mivel Putyin egy igazi diktátor, úgy viselkedik mint Adolf Hitler és Sztálin. Igaz hogy Putyin orosz politikus, és nem német politikus, ő nem náci és nem kommunista, de ő akkor is tönkre vágta Oroszországot. Ha az oroszok fele elkezd tüntetni Putyin ellen, akkor olyan tüntetés lesz, mint a 2006-os Magyarországi tüntetés, és a 2013-as Ukrán tüntetés. Az oroszok kitiltottak pár külföldi politikust, mert attól tartanak hogy a NATO és az Európai Unió megtámadhatja Oroszországot.


Ha ti is egyetértetek a Putyin ellenes oroszokkal, akkor jó, mert nem minden orosz szereti Putyint. Oroszországban volt ez a tüntetés, az volt a tüntetés, hogy Putyinnak le kellett volna mondania, de Putyin nem tette meg. Ha ti olvastátok az angol cikkeket az interneten, és a Wikipédián, akkor jó, mert én is elolvastam az egész cikket.


[link]

[link]


Akik tudnak linkeket küldeni a cikkekről, amin a tüntetők van, akik utálják Putyint.


Még egyszer mondom, nem szeretem Putyint, és nem is fogom szeretni. Ha ti is utáljátok Putyint, akkor rendben van.



#szabadság #orosz #lemondás #tüntetés #Oroszország #Putyin #Putyin ellenesség #Anti Putyin #Szabad Oroszország
2015. jún. 1. 12:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Putyin és a bandája bántja az ártatlan ukránokat, ezt szerettem volna leírni. Putyinnak le kell mondania, és örökre el kell távoznia a politikából.
2015. jún. 1. 12:16
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem igazán lehet képben a játszótársad, ugyanis az orosz lakosság közel 85%-a Putyint jó vezetőnek tartja.


Az a maradék 15% vagy még kevesebb pedig leginkább nem mer tüntetésekbe kezdeni. Rengeteg ellenzékit likvidáltak már, aki ilyen vizekre evez sosem érezhetné magát biztonságban Oroszországban.

2015. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az elég baj, hogy az oroszok 85 százaléka Putyint szereti. És az is baj, hogy úgy viselkednek mint a nácik.
2015. jún. 1. 12:20
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
63%-ot kapott a választáson, és bizonyítottan elég sok csalás volt. Tehát ne 85%-ozzunk már.
2015. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez igaz, tényleg csalás volt a választás! Putyin és a bandája csaltak a választáson.
2015. jún. 1. 12:26
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
#4 Választások nem most voltak. Azóta sok minden történt, például a Krím félsziget annexálása. Ez a politika nagyon sikeres, ráadásul nagyon komoly propagandával van megsegítve.
2015. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Olvass róla, milyen volt Oroszország a 90-es években Jelcin alatt. Annál még Putyin is jobb. Kb. mintha nálunk az SZDSZ nyíltan haverkodott volna maffiabandákkal és rászabadította volna őket az emberekre, a nép meg egyre szegényebb volt.
2015. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Ez hülyeség amit össze hordasz kérdező ! Putyin tönkre vágja a gazdaságot ?? Ekkora hülyeséget ! Putyin építette ki az orosz gazdaságot ! Mert jelcin mindent tönkre tett ! A másik pedig az hogy az Ukrajnai dolgokat sem az oroszok kezdték , Porosenko hozott olyan törvényeket ami ki indította az egészet ( a Krím az egy hosszú történet )! Ami óta Putyin van a trónon azóta javult az orosz színvonal , ki épített egy viszonylag jó gazdaságot ! Kérdező ha te annyira utálod attól még Putyin Oroszország eddigi legjobb politikusa , ha tetszik ha nem !
2015. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire biztos vagy benne, hogy Putyin tönkre vágta Oroszországot, kérlek áruld már el, mivel tette tönkre. Csak nem azzal, hogy a 90-es években a béka segge alatt lévő orosz GDP-t ötszörösére növelte?
2015. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Képben vagy te is. Putyin építette fel az orosz gazdaságot a semmiből. Nem véletlen van neki az egyik legnagyobb hatalma, viszont köztudott, hogy ő a legnagyobb oligarcha.

Egyébkènt Putyin politikáját Moussulini politikájához tudnám hasonlítani, bár az régen volt.

2015. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!