Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A migránspártiak szerint, a...

A migránspártiak szerint, a Calaisnál panaszkodó kamionosok keressenek maguknak másik szakmát?

Figyelt kérdés

[link]


Jó, hogy nem azt mondják, hogy az európaiak meg keressenek másik kontinenst maguknak.


Inkább keressenek a migránsok maguknak másik kontinenst, meg vigyék a migránspártiakat is.



Azt meg ne mondjuk ennek a nőnek, hogy a karosszékből könnyű dirigálni, helyette üljön be a kamionozni, mer akkor kamionnal hozná be a migránsokat.



Ezek az újdonsült tudósok, szülészmérnökök, GDP triplázók komoly gondokat okoznak, a Csalagút egy nagyon fontos közlekedési folyosó.A migránsok miatt pedig nem használható.



2016. jan. 17. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Csak az ily hibbant liberális elmeháborodottak mondanak ilyet. Majd lehet egyszer megerőszakolják ételosztás közben a migránsok aztán majd felébred.
2016. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

A migránspártiak nagyon el vannak tévedve, nem is értem miért adsz a szavukra.

Egy valódi jogállam megvédi a polgárokat, már rég meg kellett volna szüntetni azokat az állapotokat.

Erre képtelenek a franciák, helyette a kamionosokat bírságolják jogalap nélkül, teljesen jogszerűtlenül.

Jah meg ugye megy az észosztás, hogy minek meg, arra meg miért nem vált foglalkozást stb.

Az, hogy esetleg betartatná a törvényeket, az smafu.

2016. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Nincs olyan, hogy migránspárti, mit nem lehet ezen megérteni? Ez a kérdés, nem fekete-fehér, hogy egyik fele utálja őket, a mi másik meg mindet imádja.

Ha ezt nem fogod fel, ne tegyél fel kérdést a politika rovatban. Pont jó lesz neked az ezotéria rovat is.

2016. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Jah értem, ilyenkor már nincsenek migránspártiak :D

Tipikus libsi mentalitás, "Mi ott se voltunk"

2016. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3#


Miért ne létezne migránspárti?A cikkben említett szervezet , Care4Calais egy migránspárti szervezet és feltehetőleg te is az lehetsz, hogyha nem érted a dolgokat.


Aki a migránsok betelepítését támogatja, mint ez a szervezet is, az migránspárti.

Aki ezt ellenzi, az nem migránspárti.Vili?

2016. jan. 17. 09:52
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Persze, meg szerintük hagynia kellene a kamionosnak had tegyék tönkre a dolgokat.


Ennyit az ilyenekről.

2016. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező az élet nem fekete és fehér...ezt jó ha hamarabb megtanulod, vagy hamar rívás lesz a vége...vili?


Ha valaki együtt tud érezni vagy próbál segíteni, akin látszik, hogy bajban vagyunk, legyen az migráns, hajléktalan vagy bárki más... a normális emberek ezt nevezik emberségességnek, segítőkészségnek...és nem migránspártolónak. Attól, hogy te vagy egy szélsőséges habzószájjal agyon akarja lövetni őket, és valaki nem ért a gyilkolászással egyet az még nem lesz hazaáruló vagy migránspárti..én nem vagyok migránspárti és amit kérdésedben leírtál alapjával még egyet is értek veled, én sem kedvelem, hogy idegenek jönnek ide és az államon akar élősködni vagy bűnözni ezeket én is elítélem a legkeményebben ezért is szoktam mondani, hogy a legjobb börtön őr a nacionalista, mert az nem hagy nyugalmat a bűnözőnek. De viszont tisztában vagyok azzal, is hogy a migránsok nem 100%-a bűnöző és ténylegesen van, aki a ki..ot halál elől menekül...ezekkel együtt tudok érezni és nem a halálukat kívánni. Az élet nem fekete-fehér...ezt kellene megtanulni, de hát ez magas.

2016. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kamionos munkaköre nem terjed ki a migránskérdés megoldására, mi elszenvedői, áldozatai vagyunk a kialakult helyzetnek (egyébként minimum 15 éve ez megy Calais - ban), még akkor is, ha egyes kollégák elkeseredésükben rosszul reagálnak ilyen szituációkban. Nem nekünk kell más hivatást keresnünk, hanem - a taglalt esetben - a francia rendőrségnek lenne kötelessége biztosítani a közlekedés zavartalanságát, a kamionosok és más közlekedők valamint a helybéli lakosság életfeltételeit, épségét. Nem teszi meg. Miért?
2016. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!