Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért olyan ördögtől való...

Miért olyan ördögtől való gondolat hogy egy menekültet se engedjünk be Európába?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 14:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát mit tudom én, keress rá. Genfi egyezmények. Ha aláírták, akkor vonatkozik rájuk. Ez miért releváns?
2016. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azért ördögtől való, mert gonosz és kirekesztő gondolat. Miben vagy te jobb, mint más valaki, miért lenne több vagy más jogod itt vagy másutt lakni?!


Szerintem ördögtől való gonosz, embertelen és méltatlan gondolat az emberek röghöz kötése, szabad mozgásuk, letelepedésük, munkavállalásuk korlátozása általában is, hátmég, ha ráadásul menekülniük is kell korábbi otthonukból.


Az államhatárok léte és a nemzetállamok általában szerintem elavult, korszerűtlen, felesleges, káros dolgok. Egyetlen emberiség van, amelynek minden tagját azonos jogok illetnek meg, egyetlen bolygócskán élünk, ez a mi hazánk.

Én egészen groteszk elképzelésnek tartom a jelenlegi status quo-t, amely az emberiséget 195-felé szabdalja szét és börtönzi be karámszerű államhatárok közé.

2016. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!