Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A britek miért állnak ellenség...

Jeffrey Spender kérdése:

A britek miért állnak ellenségesen a kelet-európaiakhoz (magyarok, csehek, lengyelek), ellenben a tanulatlan és szoc rendszert jogtalanul meglovagló arabokat és négereket elfogadják?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 22:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

Mert a kelet-eusok ellenőrizetlenül jöhetnek, semmifèle kontroll nèlkül, tömegesen. Emellett nagyon sok tamogatàst is felvesznek. Ja, egy magyar, lengyel mosogato, takarìtò sem tanultabb mint egy arab mondjuk.


De a legnagyobb gond az hogy csak kèpzett munkaerőre van szüksèg. Ellenben a kelet-eu orszàgok lakosai kèpzettsèget nem igènylő munkakörökben helyezkedik el. Aztàn gond az is, hogy olyan gyerekek utàn veszik fel a csaladi pòtlékot, akik nem is èlnek UK-ban. Az EU-s bevàndorlàst nem tudjàk korlàtozni, ez a fő bajuk, a sok valòban dolgozò mellett sok lumpen is jön. Az EU-n kìvüliekre kvòta van, elèg szigorù. Most akarnak egy olyat, hogy az az EU-n kìvüli, aki nem keres legalàbb èvi 35.000 fontot, annak visszavonjàk a vìzumàt ès mehet haza. A britek a kontrolly szeretnèk visszakapni a sajàt orszàguk felett. Ez a jelenlegi EU-val nem lehetsèges.

2016. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva vannak bekötve.
2016. febr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

ma 23:22

Csak, hogy tudd:

A keleti eu-s ha kijön nem kap semmiféle támogatást, munkanélküli segélyt, mert egy kalap alá veszik az angolokkal. Vagyis csak akkor jár pl: munkanélküli segély ha dolgoztál előtte 1 évet folyamatosan. Akkor kapsz támogatást pl lakásra ha az egy főre eső jövedelem nem éri el az X összeget. Amit ha már minimálbért kapsz el is érted, így nem jár. Ha önkormányzati lakásra pályázol, és csak 1 gyermeked van akkor a C csoportba kerülsz ami azt jelenti, hogy nem jár neked önkormányzati lakás, mert tudod fizetni az albérletet. Persze tavaly óta már csak A és B csoport van. A többi csoportot törölték.

Ezzel szemben egy feka vagy arab vagy indiai ember 8 gyerekkel, soron kívül kap támogatásokat, lakást.

A munkahelyeken pl: Nagyobb üzletekben mint pl: Tesco, Morrison, Asda stb kötelező felvenni színes bőrűeket még akkor is ha nincs gyakorlata, mert ugye isten őrizz, hogy diszkrimináció panaszt tegyenek. Van olyan Tesco (bristoli) ahol jóformán csak fekák, és indiaiak dolgoznak (legalábbis ők úgy veszik, hogy dolgoznak)

Megjegyzem, hogy a hétköznapi dolgozó angolok sokkal jobban utálják a fekákat, arabokat, indiaiakat, mert őket is ingerli, hogy nem kapnak önkormányzati lakást, és heti 97 font munkanélküli segéllyel szúrják ki a szemüket több év munka után.

A végére hagytam, hogy én lassan 10 éve élek kint, és soha semmi támogatást, segélyt nem kértem, és kaptam.

2016. febr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti ma már úgy vannak ezzel, hogy inkább a kelet-európaiak, mint az arabok, legalábbis az utóbbi egy évben. Régebben azért kedveltek minket kevésbé, mint az arabokat, mert az arabok olyan munkákat végeztek sokszor, amit egy brit nem vállal el, ergo nem veszélyezteti az állását.
2016. febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes hozzászóló baromságot beszél, én a hármassal értek egyet.

Keletit lehet utálni, az arab meg néger utálat viszont már rasszizmus.

Tudod a kettős mérce.

2016. febr. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert United Kingdom-ban sok az olyan elmbeteg liberális ,mint Svergie-be ,vagy Deutscheland-ba.

Pedig mind a 3 jó ország.


Üdv!

2016. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kettős mérce miatt. És aki kelet-európait egy kalap alá veszi a közel-keleti és afrikai bevándorlókkal az nagyon ostoba.


David Cameronék is pontosan tudják mi a helyzet, de félnek hogy ha nem a kelet-európaiakat neveznék ellenségnek, akkor rasszistának lennének bélyegezve.


Mondom ezt úgy, hogy én liberális vagyok, de nem szélsőséges módon.

2016. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Hiàba àltatjàtok magatokat. Àtlag brit szemèben mindegyii bevàndorlò egykutya. Külföldi, tehàt nem oda valò. Lehet jönni bàrmi màssal, ez az igazsàg. A keletiek tömeges ès kontrollàlatlan beàramlàsa előtt nem volt gond. De 2004 òta annyian jöttek, amit mar az ellàtórendszerek nem bírnak el. Valamit tenniük kell.
2016. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Hiàba àltatjàtok magatokat. Àtlag brit szemèben mindegyii bevàndorlò egykutya. Külföldi, tehàt nem oda valò. Lehet jönni bàrmi màssal, ez az igazsàg. A keletiek tömeges ès kontrollàlatlan beàramlàsa előtt nem volt gond. De 2004 òta annyian jöttek, amit mar az ellàtórendszerek nem bírnak el. Valamit tenniük kell."


Én ismerek briteket, akiknek nem egy kutya minden bevándorló, persze a korlátolt, buta emberek valóban így gondolkodnak. De akiket én ismerek, azok látják, hogy egy kelet-európai azért könnyebben illeszkedik be.

Az ellátórendszereket rendszerint az arab és fekete, council flat-es réteg veszi ígénybe, de azért a britek között is jócskán vannak, akik visszaélnek a szociális juttatásokkal.

2016. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"De 2004 òta annyian jöttek, amit mar az ellàtórendszerek nem bírnak e"


Mit nem bír el az ellátórendszer?

2016. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!