Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Feketék miért nem kaphatnak...

Feketék miért nem kaphatnak tudományos Nobel-díjat? A svédek rasszisták?

Figyelt kérdés

Amerikában az Oscar-gálával, bizottsággal kapcsolatban is évről-évre felmerül, hogy diszkriminálják a feketéket.


Szerintem a Nobel-díjak megítélésekor is felmerülhet a gyanú. Ez ellen miért nem tiltakoznak?



2016. febr. 8. 23:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Azért hozzáadhatjuk a japánokat is, kb számarányuknak megfelelõen vannak, persze, sokan USA-ban, továbbá kínai is, bár számaránukhoz képest kevesen.


Ami az ami feketéket illeti, gyakorlatilag csak a 60-as évektõl KEZDETT megnyílni számukra a lehetõség.

++++++++

zoligyerek


Az IQ az, amit az IQ-teszt mér. :)

Ha egy zimbabwei, kameruni állítaná össze a tesztet, valszeg az európaiaké lenne alacsonyabb.


Amúgy találj rasszizmustól és konteótól mentes magyarázatot arra, hogy a tudományos díjazottak között pl a zsidók jóval a számarányuk felett vannak reprezentálva. Nemkülönben arra is a kiemelkedõ hegedûmûvészek között ( Auer Lipóttól Yitchak Perlmannig és tovább ), bár a legutóbbi idõkben az arány hajlik a kiegyensúlyozottság felé.


Mert azt már kb 2800 évvel ezelõtt tudnunk kellett, mert értésünkre adta az ÚR, áldott a Neve, hogy


"Nemde olyanok vagytok számomra, Izrael fiai, mint a négerek. Nemde kivezettem Izrael fiait Egyiptomból, ám ugyanígy vezettem ki a filiszteusokat Kaftor (Kréta) szigetéről, és az arámiakat Kirből." ( Ámósz próféta könyve 9. fejezet 7. vers )


Tehaát UGYANOLYANOK és tuti, mert a TEREMTÕ szavai ( a próféta szájával ). A Teremtõ pedig nem téved.


Akkor mégis, hogyhogy? ( HF :) )

2016. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!