Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az európai zsidóságnak mi az...

Az európai zsidóságnak mi az álláspontja a migráció kérdésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Csökkent-e a biztonságérzetük a az utóbbi évben tömegesen bevándorolt muszlimok hatására? Be kell-e fogadni őket, nem kell befogadni őket, mit gondolnak?
2016. febr. 11. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Lábbal szavaznak ellene.

Nekik van hova elköltözniük.


Na, de az európaiak hova költözzenek ezek elől a vadállatok elől?

2016. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

"Az európai zsidóságnak mi az álláspontja a migráció kérdésével kapcsolatban?"


Többségében negatív -legalábbis nekem-.


"Csökkent-e a biztonságérzetük a az utóbbi évben tömegesen bevándorolt muszlimok hatására?"


Szerintem a legtöbb embernek ,vallástól/származástól függetlenül igen. Kivéve az elmebajos liberálisoknak.


"Be kell-e fogadni őket, nem kell befogadni őket, mit gondolnak?"


Nem kell.

Menjenek vissza ,békével.


Üdv: egy európai zsidó

2016. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszem, hogy "a zsidosag"-nak lenne velemenye az ugyben. Egyedi embereknek van. Kinek ez, kinek az.


Az en egyeni velemenyem az, hogy kulonbseget kell tenni haborus menekult es gazdasagi bevandorlo kozott. NAGYON PONTOS KRITERIUMOKAT kell meghatarozni arra, hogy ki a menekult. A menekulteket NAGYON ALAPOSAN meg kell vizsgalni, hogy tenyleg azok-e, es nekik kell segiteni (nem ugy mint annak idejen a fasizmus elol menekulo zsidoknak, akiket ugye nem fogadtak be sehol, se Amerikaban, se Svajcban, se sehol.)


Ezzel egyutt tudataban vagyok annak, hogy a kovetkezo evekben es generaciokban a menekultek IS nagyon sok problemat fognak okozni Europaban a beilleszkedni nem-akarasukkal.


A migransokban pedig en egyszeruen buzulman terjeszkedest latok, amit Europanak meg kell akadalyoznia.

2016. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Tipliznek Izraelbe!

Làttam egy youtube videót egy késelős àmokfutàsról Izraelben.Két jàrókelő ràntott fegyvert rögtön,a pofànak esélye se volt.

Na ott elképzelhetetlen olyasmi mint ami Kölnben történt.

2016. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
A zsidók sem egységesek ebben, ugyanúgy mint a németek, franciák, magyarok, ők is megosztottak ebben a kérdésben, többféle vélemény van.
2016. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt mondjuk nehéz elhinni, hogy egy zsidó üdvözli a muszlimok bevándorlását a hazájába.
2016. febr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!