Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A NATO miért hagyta ki hazánka...

A NATO miért hagyta ki hazánkat a hadtestek betelepítési terveiből?

Figyelt kérdés
Ma olvastam, hogy a NATO hat kelet európai országba szándékozik hadtesteket telepíteni állandó jelleggel, de hazánk nincs a hat ország között. Vajon miért nincs?

2016. febr. 11. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1%
Nem tudom, de örülök. Minél kevésbé mélyen vagyunk betagozódva ebbe a sátáni cionista szervezetbe annál könnyebb lesz a kiugrás és csatlakozás az orosz-síita koalícióhoz, ha megindul a nagy haddelhadd.
2016. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Az előző két világháborúban hazánk a jó oldalon harcolt, de a rossz oldal nyert, legközelebb várhatóan a jó fog győzedelmeskedni, csak nem szabad, hogy mi addigra túl mélyen betagozódjunk a rossz oldalra (a cionistákhoz).
2016. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
azt még elfelejtettem említeni, hogy én örülök, hogy a NATO-nak nincsenek nagy tervei Magyarországgal kapcsolatban, csak egyszerűen nem tudom mire vélni.
2016. febr. 11. 21:30
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg a magyar kormány nem kért az erősítésből.
2016. febr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Rubicon87 ***** válasza:
93%
Az első két hozzászólónak elgurult a gyógyszere.
2016. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Az első két hozzászóló ugyanaz. :D
2016. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A NATO az orosz fenyegetésre reagál ezzel a betelepítéssel, szóval bár én nem találtam konkrét felsorolást mely országokba küld embereket a NATO, valószínűleg azok a legközelebbi szomszédai lesznek Oroszországnak. És gondolom akkor Ukrajnát is belevették ebbe ami csatlakozásra váró ország, vagy pont ezért fogják felvenni a NATO-ba őket és csapatokat állomásoztatni ott, ennyire nem vagyok naprakész sajna.
2016. febr. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azt hiszem az 5-ös válaszolónak van igaza, én is figyelmetlenül olvastam el a cikket ebből kifolyólag azt hittem, hogy a Csehekhez is és a Szlovákokhoz is fognak menni amcsik, de tévedtem, tehát 3 a V4-ből nem kért belőlük, ami már jobban hihető.


Egyébként nem értem ezt az orosz ellenes hisztériát, a ruszkik azon vannak, hogy minnél több európai országgal minnél többet kereskedjenek, miért akarnák levágni az aranytojást tojó tyúkot? Végül is nem ők telepítettek rakétákat Mexikóba hanem az amcsik próbálják bekeríteni őket, hát hülyék lennének ha nem védekeznének.


Itt az említett cikk különben: [link]

2016. febr. 12. 02:24
 9/13 anonim ***** válasza:

Hídfő :D


Amúgy azért nem mert mi gyakorlatilag másodvonalban vagyunk, és oda telepítenek, ami az Oroszokkal és érdekképviseletükkel közvetlenül határos ország.

2016. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell ide a Nato, a kormányunk megvéd minket, ahogy a magyar földeket és a magánnyugdijakat is megvédte hahahahahahaha
2016. febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!