Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A bevándorlók által elkövetett...

A bevándorlók által elkövetett nemi erőszakok, lehetséges, hogy a nők naivitásnak is köszönhető? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem, nőként erről az a véleménye, hogy a női naivitás is hibás.

Dolgoztam másfél évet Belgiumban, tudom, hogy a nyugat-európai nők nagyon naivak, semmi racionalitások, nem érzik a veszélyt.Feltétel nélkül megbíznak egy idegenben.


Amikor kint voltam, engem is szólítottak le bevándorlók, de minden esetben figyelmen kívül hagytam, nem álltam velük szóba.

A munkatársaim között meg egy arab sem volt.

Az utcán viszont sok volt, pedig nem Brüsszelben dolgoztam, ami csurig van velük.

Egy "rivális" kolléga, próbált is keresztbe tenni nekem azzal, hogy én nem helyeslem a jelenlétüket.



Akik azzal jönnek, hogy a nők ne öltözzenek kihívóan, az mit gondol?

Európában a nők nőiesek, kiemelik, ami szép, ez való Európába.Ellentétben, az iszlámmal és a követőivel.


A fentebb említett naiv nők, általában, engemet fagyott szívűnek, előítéletesnek és érzéketlennek szoktak tartani.Pedig,az az nem áll túl közel a valósághoz.

Mondjuk úgy, hogy az élet megnevelt.Megtanultam, hogy nem lehet feltétlenül megbízni bárkiben.


A nemi erőszakok számát, sajnos nem lehet nullára lecsökkenteni.

Viszont, lehetséges minimálisra csökkenteni.



2016. febr. 13. 10:47
 1/5 anonim válasza:
0%

Benne van az is.


Sokan vonzónak találják az egzotikus csoki kukit,arról nem is beszélve,hogy sok nő nem akar önvédelmi eszközt hordani magánál.

2016. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Azt azért tegyük hozzá hogy a legtöbb nemi erőszak a migránsok körében családon beül történik. Ez a kulturális különbségekből adódik mert otthon ez náluk megszokott, itt meg bűncselekmény.
2016. febr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem az áldozatok felelősek, hanem az elkövetők, akár őslakosról, akár bevándorlóról van szó.

Mindkét csoportban vannak áldozatok és elkövetők is.


A bevándorlók ellen elkövetett bűncselekmények messze magasabb számban fordulnak elő, mint azok amelyet közülük követ el valaki:


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, az utóbbi 3 menekült által megölt Európai nő menekült szálláson dolgozott.
2016. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Naná! Mindig az áldozat a hibás!
2016. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!