Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen az élet most Liberlandon?

Milyen az élet most Liberlandon?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Még nincs meg, csak tervezik. Amúgy ha lenne, biztos jó lenne.
2016. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Énis élnék ilyen kis helyen,bár a Szerbek nagyon ellenzik Liberlandot.
2016. febr. 18. 17:08
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Semmilyen, és nem is lesz ott semmiféle "Liberland".

Azon a területen egy összedőlt viskón kívül semmi sincs, ráadásul teljesen jogtalan a területi igény is arra a kis földdarabra, mert hiába nem tart rá igényt egyik fél sem egy jelenleg fennálló határvita miatt, attól még jogilag teljes egészében Szerbia része. Szerintem maga az alapító sem gondolja az egész cirkuszt komolyan, vagy ha igen, akkor nagyon naiv és hülye lehet. Eleve a terület maga akkora, hogy egy kisebb falu kivételével semmi sem férne el rajza, ráadásul árterület, azaz a Duna rendszeresen elönti, ha áradás van. Meg aztán miből telne neki rá felépíteni ott egy Monaco szintű luxusvárost?

Nevetséges.

2016. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez a Liberlandozás egy gyerekes vicc.

Mellesleg ha tényleg övé lenne a terület, akkor sem lenne képes megmaradni önálló államként. Van az országok területénél egy olyan minimum határ, ami alatt egyszerűen képtelenség azt megcsinálni, hogy az ország ne függjön kis vagy akár teljes mértékben a szomszédoktól.


-Monaco-t a kaszinók és a gazdag európaiak tartják fent.

-San Marino Olaszország nélkül már rég megszűnt volna.

-Andorrában az egyik társherceg a spanyol érsek, a másik a francia elnök.

-Liechtenstein Svájccal van gazdasági unióban.


Ebből lehet látni, hogy Liberland micsoda életképtelen állam lenne.

2016. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Semmilyen.
2016. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem,amúgy az állampolgárság 10ezer dollár. Pesig éltem volna ott.
2016. febr. 18. 18:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem lakik ott senki, még Szerbiának sem kellett az az elhagyatott rész, ezért semmilyen.

Az a szerencsétlen majom aki alapítani akarta, az alig ha nem már kezelésre szoruló feltűnési viszketegségben szenvedett.

2016. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

"Értem,amúgy az állampolgárság 10ezer dollár. Pesig éltem volna ott."


Ezt hol hallottad?

Mert még anno ingyen osztogatták a facebookon az állampolgárságot, most meg hitelen 10 rugót elkérnek érte?

Tipikus átverés, az a cseh fickó is csak a pénzt látja ebben, hogy be tudja hülyíteni az embereket.

2016. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


A balkáni mikronemzet alapítója arra kéri a szír menekülteket, hogy csatlakozzanak a Drávaközben létrehozott új „államhoz”. Az állampolgárság ára azonban meglehetősen borsos: a migránsok 10 ezer dollárért maradhatnának a területen. Ettől függetlenül mégis nagy az érdeklődés.

2016. febr. 19. 11:13
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

Tárt karokkal? Hol?

A semmi közepén? Persze, másnak ingyen osztogatták, de azért a menekülteknek 10 ezer dollár, nehogy hirtelen a nyakára csődüljön több tízezer migri. :D Nem maradhatnak amúgy sem a területen, mert Szerbiához tartozik, és Szerbia vagy buszoztatja a menekülteket a horvát határra, vagy a gyalogos migriknek ad valami igazolványt, ami kijelenti, hogy 72 órát tartózkodhatnak Szerbia területén. Amondó vagyok, hogy ez a liberlandos pasas is csak meg akar belőle gazdagodni, ő sem veszi komolyan ezt az egészet. Múltkor Horvátország be sem engedte a területre. A migránsok se hülyék, ők sem fognak fizetni egy nem létező, kitalált játékország állampolgárságáért, ami sehova sem jó, és senki sem ismeri el, ráadásul akkor minden pénz/ruha/étel nélkül ott fognak ácsorogni azon a kis árterületen.

Ez a cseh f@aszi nem jött még rá, hogy nem mindenki olyan egyszerű, mint az asztallap?

2016. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!