Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Velemeny a sajat gyartasu...

Velemeny a sajat gyartasu mememhez?

Figyelt kérdés

[link]


fentebb a link.ma csinaltam,szerintem sajnos erre fele mutatnak a dolgok.

liberaliskent ezt latom hogy az ujonnan beerkezo afrikaiak es azsiaiak nagy resze elnyomo,kirekeszto.tisztelet a kivetelnek!


ui: a ferfi karjan valoban egy horogkereszt lathato,de nem az a mondanivaoom lenyege.hanem hogy Nemetorszag ne veszitse el a nemet jelleget.abszolut elhatarolodom a nacizmustol.ilyen kepet szerettem volna,ahol nemetek lathatok,idealis,csaladias kepen,meghozza a 60as evek betelepiteses idoszaka elott.



2016. febr. 24. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Elsőre egy náci házaspárt linkeltél akik a hitleri szőke haj, kék szem teóriájának példaképe lett. Ez messze nem a 60-as évek, hanem egy náci ideológiai eszmekép.

A többi facebookon kimásolt képeknek sincs semmi értelme, arról nem is beszélve, hogy a képek bántóan nagyok, élvezhetetlen a megnézése( pedig 25%-al csökkentettem a kép méretét, és így is nagy)

2016. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem azt mondom hogy örülök a migránsáradatnak, de kicsit erős a horogkeresztes figura...


Ennyi erővel ilyet is lehetett volna:

[link]

vs

[link]

2016. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Shai-Hulud ***** válasza:
41%

A kettő kép közül nekem az alsó a szimpatikusabb.

Könyörgöm, cseréld le a felsőt valami kevésbé...irritálóra!

2016. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
A probléma csak annyi, hogy a náci Németország rövid története nem éppen az a móka és kacagás, ami a te képeden szerepel.
2016. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyenge.
2016. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztálin bácsi is jó ember volt.

Nem egy képet láttam, amin gyerekeket ölelget, amikor agyon is lövethette volna őket.

Remek ember volt. Nem lesz még egy olyan emberi csoda, mint amilyen ő.

2016. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Pápá, kicsi Hans! Apuci most elmegy Kijev mellé és tarkón lő pár tucat gonosz, zsidó nénit, aztán bedobálja utánuk a tömegsírba a babáikat is, de ne aggódj, mert nemsokára hazajövök!
2016. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

a fenti montázsnak kb ennyi értelme van


Magyarország

[link]

Észak-Korea

[link]


Szovjetunió

[link]

[link]

Oroszország

[link]

[link]


stb


"liberaliskent ezt latom hogy az ujonnan beerkezo afrikaiak es azsiaiak nagy resze elnyomo,kirekeszto.tisztelet a kivetelnek! "


iszlám = ha áttérsz az iszlámról más vallásra, akkor ellenség vagy

nácizmus = ha a nagyszüleid közül kettő zsidó, akkor a születésed pillanatától kezdve ellenség vagy, semmi rosszat nem kell tenned


mindkettő egy okádék ideológia, de az nácizmus ezerszer kirekesztőbb, olyan dolog alapján rekeszt ki, amire nincs ráhatásod, aki kicsit is szimpatizál vele, annyira liberális, mint Gyurcsány Ferenc hungarista

2016. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

ma 18:43


csak tleg jelentéktelen korrekció: amit írtál, az a magyar zsidótörvények szerint, a nürnbergi szerint EGY nagyszülõ elég volt.

2016. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%

Adolf Hitler igenis jó ember volt. Szerette az állatokat, olyan jól amilyen jól azóta még EGYETLEN EGY politikus sem, olyan nagyon, hogy nem is evett húst a jószágok iránti szolidaritásból. A nemzeti szocializmus volt eddig a legzöldebb politikai eszme, melynek a természet szent volt.

A német gazdaság is virágzott, egészen addig amíg a szovjetek szét nem rontottak mindent.

Néhány dolgot leszámítva a nemzetiszocializmusnak csak jó oldalai vannak.


Itt a valóság Hitlerről:

https://www.youtube.com/watch?v=S3pdBCs6gmE

https://www.youtube.com/watch?v=xarv7Pl4YXs

https://www.youtube.com/watch?v=fhiLAdebUiA

https://www.youtube.com/watch?v=oCZ_1u-hKlQ

2016. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!