Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyesek még ezek után sem...

Egyesek még ezek után sem ismerik be, hogy a neoliberalizmusnak semmi köze az emberi jogok megvédéséhez? (lent)

Figyelt kérdés

Valójában csak a nem heteroszexuálisok, nem vallásosak, nem fehérek (vagyis nem a többség, jelenleg ez ugye itt a fehér) és a nem magyarok jogairól szól a a többiek kárára.


Egyszerű példa, aki nem hisz nekem:

A homoszexuálisok jogai nagyon fontosak, lásd:

https://www.youtube.com/watch?v=CeqKPDSyE8A

A melegeknek természetesen külön részleget kell hozni, nehogy bárki is ártson nekik.


Ám vannak olyan emberek, akik fehérek, heterók és keresztények és őket naponta félelemben tartsák és sokakat közülük kegyetlenül meggyilkolnak. Ők sajnos nem is álmodhatnak a liberálisok védelméről:

[link]

[link]


Van kérdés? Még mindig hisz valaki a neoliberalizmusban?



2016. febr. 24. 23:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Én igazából azt nem értem, hogy ti mit kínlódtok annyira ezen az egészen, amikor ezer emberből egy ha van Magyarországon, aki támogatja ezt az eszmét, meg már amúgy is 6 éve nemzeti-keresztyén-konzervatív kormányunk van, akik jól helyreraktak mindent és már mindenki élete csodálatossá vált a 6 év alatt.
2016. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

"Valójában csak a nem heteroszexuálisok, nem vallásosak, nem fehérek (vagyis nem a többség, jelenleg ez ugye itt a fehér) és a nem magyarok jogairól szól a a többiek kárára."


Én mondjuk pont ateista vagyok és a magyar mellett van bennem még örmény, szlovák és német vér is.

Attól még életben maradhatok, Mein Führer? Vagy nekem is reszeltek, mert nem lehetnek jogaim?

2016. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1


Ahhoz képest, hogy csak ezer emberből egy támogatja elég érdekes, hogy ennek az eszmének a pártjai majdnem 20%-al bent ülnek a parlamentben. Németországban meg egy diktátort is kiválasztottak maguk közül...

2016. febr. 24. 23:31
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

#3


Azok a pártok a kádárnosztalgia miatt vannak bent, nem a neoliberalizmus széleskörű támogatottsága miatt. De ezt gondolom te is tudod.

És most Magyarországról beszéltünk, nem Merkelről. Vagy a németekhez is szól a kérdésed?

2016. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#2


Egyetlen emberi életet sem szabad kiontani, az hatalmas bűn.


De ha te becsületes vagy akkor a neoliberálisoknak már nem is leszel érdekes.


#4


Na, az még rosszabb. Tehát akkor a neoliberalizmus még kommunistákat is toborozni tud a saját oldalára.

És igen, a nyugati liberalizmusról is szól egy kicsit a kérdés.

2016. febr. 24. 23:39
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom, nekem mindig furcsa, amikor valaki számon kéri egy másik emberen, szervezeten, akármin, hogy miért segít ennek és ennek az embernek, csoportnak, és miért nem a másiknak. Te, kérdező, alapítottál már szervezetet a heteroszexuális fehér férfiak védelmére? Vagy ez a Lovas István alapított vajon? Van valami akadálya, hogy ezt megtegyétek? Segít ezeken az emberek az, hogy otthon a kényelmes szobából írtok egy cikket, kérdést, hogy a csúnya tasz nem segít?
2016. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

"Na, az még rosszabb. Tehát akkor a neoliberalizmus még kommunistákat is toborozni tud a saját oldalára."


Hát. Meg még minden fa meg bokor mögött ott bujkálnak és ránk vadásznak. Nem is tudom, hogy lehet így élni, mert bármelyik percben elkaphatnak a neoliberálisok és kemtrélt fecskendeznek a vérünkbe, amitől mind meghalunk. Aki meg nem, azt lehárpolják és attól hal meg. De ha azt sem, akkor barátokköztöt nézetnek vele és kiég az agya.


Én nem is tudom. Itt már csak Orbán Úr segíthet, már csak benne bízhatnak a tisztességes, jóravaló emberek, hiszen Ő is pont ilyen.

2016. febr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#6


Nincs bajom a liberálisokkal. Mindenki annak segít akinek akar.

Csak könyörgöm, ismerjék be nyíltan, hogy ők csak ezeknek az embereknek segítenek! ne köntörfalazzanak...


Azzal sincs bajom ha egy politikus lop. Csak ismerje be nyíltan, hogy: "Én tényleg a saját zsebemre uralkodok".


A suliban én sem csináltam sosem semmit, de ez miatt nem kezdtem kötöszködni meg veszekedni a tanárokkal. Beismertem kerek-perec, hogy én a kisujjamat sem mozdítottam, ez miatt senkinek nem is volt velem semmi baja. Nem kezdtem veszekedni, hogy "deigenis éneztmegazt..."


Ha őszinték lennének nem lenne velük bajom. De muszáj ezzel az "emberi jogok" "tolerancia, elfogadás" marhaságokkal jöjjenek és etessék a népet...

2016. febr. 24. 23:55
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj,de szerintem mi ateisták többen vagyunk.

Mégis eltűrjük a vallásos embereket,nem bántalmazzuk őket.

2016. febr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes,nem a liberálisok között akadnak a bőrfejűek.

És a bőrfejűek nem a heteroszexuális,fehér férfit akarják bántani,hanem pont a kisebbséget.

2016. febr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!