Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszország lesz az új szuperh...

Oroszország lesz az új szuperhatalom?

Figyelt kérdés

Az USA hanyatlik, a helyére Kínát jósolták, de az kizárt, hogy az ázsiaiak lépjenek Amerika helyére. Kína inkább egy olyan hatalom lehet a közeljövőben, amely egy meghatározó nagyhatalom.


Oroszország ellenben már régóta másodhegedős, viszont Vlagyimir Putyinnal az élen végre elfoglalhatja a méltó helyét a nemzetek között, az elsőt.


2016. febr. 28. 19:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Oroszország az már most egy szuperhatalom
2016. febr. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Kb az de am már rég Kína irányítja a világot az USA-t már rég felvásárolta akkora az adósságuk h sose fogják visszafizetni.

Mit gondolsz mért nem mennek Észak Koreába "Demokráciát" csinálni. Kína úgy verné pofán őket h elszállnak.

Egyébként az Oroszok is kb hasonló taktikával dolgoznak pl Paks Orosz hitelből.

Én egyébként nem bánom inkább ők mint az EU.

2016. febr. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Voltak már itt a ruszkik. Kérdezd meg a szüleidet mennyire volt jó.
2016. febr. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%
Ne nevettess már. Oroszország? Ahol Moszkvától 100 km-re még áram sincs? Ahol a mentőre 3 órát kell várni mert a közelbe nincs mentőállomás? (Ja, és egy régi UAZ jön.) A saját szociális hálójuk sincs rendben, az emberek nyomorban élnek így nem lesz szuperhatalom. Főleg hogy a Rubel árfolyam nagyon rossz. Az olaj ára odatett nekik. A gazdaságuk az EU szankciók miatt rossz. Az árak emelkednek.
2016. febr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"már rég Kína irányítja a világot"


Én azt hittem, a zsidók.

2016. febr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!