Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik "vállalhatóbb" ország?...

Melyik "vállalhatóbb" ország? Nicaragua vagy Honduras?

Figyelt kérdés

Melyikben jobb a közbiztonság? Ha jól tudom Nicaragua lakosságának majdnem a 20%a fehér.


Nem turistaként.


Minden érdekelne. (az "egyik sem"-en kívül)



2016. febr. 29. 09:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezek ugye nem diktatúrák, vagy igen?
2016. febr. 29. 09:07
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy tudom, hogy habár Nicaragua szegényebb, sokkal jobb a közbiztonság, mint Hondurasban, de javítsatok ki ha tévednék.
2016. febr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen Nicaragua.

Hiába szegényebb, én azt olvastam mindenféle oldalon, hogy jó közbiztonságú ország, és a fegyveres csoportokat is felszámolták az országban. Honduras még az ott élők szerint is Latin-Amerika leggázabb helye, San Pedro Sula pedig a világ legveszélyesebb városa.

2016. febr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk, hogy állnak a drogháborúval.


San Pedro Sula, Honduras, 1. hely. Lélekszám: 719 447. 100 ezer lakosra jutó gyilkosságok száma: 158,87 Honduras ipari központja, az ország GDP-jének kétharmadát termeli meg, és eközben a világ legveszélyesebb városának számít a 2011-es gyilkossági statisztika szerint

[link]

2016. febr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!