Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a migránsok erőszakot...

Ha a migránsok erőszakot alkalmaznak, akkor ellenük miért ne lehetne erőszakot alkalmazni?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem, ha a rendőr lőne egyet a levegőbe, egyből lenyogodtak volna.


Meg, mi az, hogy ida meg oda akarnak menni?

Engedély nélkül vannak ott, ahol vannak, illegálisan.

Illegális bevándorlónak ne legyenek már jogai.



2016. márc. 2. 15:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
jó kérdés
2016. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

Kezdjuk ott, hogy egyetertek, de beszelni konnyu. Oke, odakuldik tuzparanccsal a katonasagot a hatarra.

Mit tegyen a katona, ha ezek a retkek elopajzsnak maguk ele tartjak a gyerekeket? Akkor is lojon?


A levegobe lovest konkretan kirohogik, ahonnan ok jonnek ott a fegyvereket nem csak mutogatjak, hanem hasznaljak is.

2016. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%
#2 igen, akkor is lőjön. Tudom, hogy nem szép megoldás, de 1-2 példa után megtanulnák, hogy ez a módszer nem válik be és nem csinálnák többször.
2016. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%

Remélem tisztába vagy a következményekkel, hogy a fegyver használat ellenük, akkor kialakulna bennük egy ellenség kép az európaiakról, aminek következtében egyre többen támogatnák az Európa elleni terrorista csoportokat és ezen szervezetek létszáma drasztikusan növekedne. Onnantól várhatóan évente több támadás is lenne Európában. "Segített valaha is az erőszak? Létrehozott valamit? "


Az egyetemes emberi jogok pedig mindenkit megilletnek.

2016. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

"Az egyetemes emberi jogok pedig mindenkit megilletnek."


szerintem az engedély nélkül (erőszakkal) történő belépés egy országba nem tartozik az egyetemes emberi jogok közé.


"a fegyver használat ellenük, akkor kialakulna bennük egy ellenség kép az európaiakról, aminek következtében egyre többen támogatnák az Európa elleni terrorista csoportokat és ezen szervezetek létszáma drasztikusan növekedne. Onnantól várhatóan évente több támadás is lenne Európában"


szóval azt mondod, hogy legyünk barátságosak velük, biztosítsunk nekik ingyenes ellátást (mivel nyelvet tanulni nem akarnak, dolgozni nem akarnak) és akkor majd talán békén hagynak minket? Nehogy már mi alkalmazkodjunk ezekhez az emberekhez...


Szerinted az a jó, ha azt látja a világ, hogy Európa nem tudja megvédeni a határait fegyvertelen emberekkel szemben? Éppen hogy emiatt lesz egyre több a támadás, mivel látják, hogy milyen gyenge Európa.

2016. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
#3:"Igen,akkor is lőjön".Leírni ezt könnyű,végrehajtani nehezebb.Már legalábbis,ha abból indulunk ki,hogy a katona is ember és nem pusztán parancsot végrehajtó,lelketlen robot.
2016. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

Igen, de gondolkodj egy kicsit józan ésszel ahelyett, hogy nyomogatod a piros gombot... ha beengedik azt a pajzsként használt gyereket, mire felnő ugyanolyan lesz, mint a szülei, akik élő pajzsnak használták.

Ezek nem aranyos kisállatok, akiket védelmezni kell, hanem kulturálatlan, beilleszkedésre nem hajlandó, agresszív emberek. Ha annyira szereted őket, fogadj be egy családot.

2016. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

"#2 igen, akkor is lőjön. Tudom, hogy nem szép megoldás, de 1-2 példa után megtanulnák, hogy ez a módszer nem válik be és nem csinálnák többször."



Már ott tartotok hogy menekült gyerekeket is lelőnétek.....

2016. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagyok migránspárti,azt sem mondtam,hogy bárkit is engedjenek be.Csak arra utaltam,hogy nem lehet elvárni egy embertől,csak azért mert egyenruha van rajta,hogy gyerekeket öljön.
2016. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagoljuk már ezt a gyerek témát... és ne keverjük a migránsokat a menekültekkel. Aki tényleg háború elől menekül, az nem erőszakos, örül neki, hogy egyáltalán biztonságban lehet. Most a migránsokról van szó.
2016. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!