Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a migránsok erőszakot...

Ha a migránsok erőszakot alkalmaznak, akkor ellenük miért ne lehetne erőszakot alkalmazni?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem, ha a rendőr lőne egyet a levegőbe, egyből lenyogodtak volna.


Meg, mi az, hogy ida meg oda akarnak menni?

Engedély nélkül vannak ott, ahol vannak, illegálisan.

Illegális bevándorlónak ne legyenek már jogai.



2016. márc. 2. 15:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
5%
sajnos ez egy magasabb szintű utasítás.amíg az átlagemberek nem szervezkednek és nem állnak ki az európai jogakért addig ez van,az illetékes szervek mindenhol csak parancsot követnek.egyszer csak elszakad a cérna és bármilyen bárgyúsított az európai ember csak kirugdossuk a sok teveganét,mert nem idevalók.
2016. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
"...miért ne lehetne erőszakot alkalmazni?" De lehet, és én fogok is. Minden felém irányuló erőszakra erőszakkal fogok válaszolni
2016. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szinte egész Európa azzal van elfoglalva, hogy rálicitáljon a másikra, hogy ő bezzeg mennyivel kedvesebb és toleránsabb. Ezt használják ki.
2016. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Aknazár és kész. Aki pedig be akar jönni hívatlanul, azt agyon kell verni és visszadeportálni a túloldalra.


Nem kell senkit sem agyonlőni. Viszont nem lepne meg, ha hamarosan fegyverekkel jönnének (volt is már rá példa asszem).

2016. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Két sor kerítés, közé aknamező, csak a határokon lehetne átjárni.


Így elkerülhető lenne az ártatlan állatok és emberek halála - véletlenül senki nem vágja át a kerítésdrótot - és megállna a bevándorlás.


Egy ember sem halna meg feleslegesen és a valódi menekültek is be tudnának jutni.

2016. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"gyűlölettől fuldokló nyomorékok"


Mert nem akar olyanokat látni a háza körül, akikről senki sem tudja, hogy kicsodák, micsodák, kövekkel dobálják a rendőröket, üvöltözve, követelzőve döntögetik a kerítést? Akik a nőket semmibe veszik? Már bocs, de civilizált, modern, hala emberek ilyenekkel nem akarnak együtt élni. Ez az ősemberek közt volt divat.


Nem érdekel, hogy nem mind ilyen, de túl sok az ilyen köztük és a kontroll nélküli beengedésük pont a rendesebbik részével bäszik ki, mert azok épp emezek elől menekülnek.

2016. márc. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16: Amennyire sok a gyökér, én kifejezetten örülnék neki. Komolyan.
2016. márc. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Beszarás.. Azon elmélkedik valaki hogy le kell lőni a fegyvertelen gyerekeket... Szerencse hogy az ilyen emberek csak a fotelből osztják az észt, mi lenne velünk ha ilyen politikusaink lenne. És nem, nem fogok most beírni valami hablatyot hogy mit kéne tenni, megvannak arra a megfelelő szakemberek.
2016. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk,azt én sem értem,hogy mire fel mondják meg,hová akarnak menni?Örüljenek,hogy háborúmentes országban vannak,kapnak enni,szállást,stb.
2016. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!