Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz az elmélet, hogy a...

Igaz az elmélet, hogy a migránsok közt azért főleg fiatal életerős férfiak vannak, hogy az európai fehér nőkkel keveredjenek és így idővel jelentősen redukálják a fehér bőrű lakosságot Európában?

Figyelt kérdés
Azért az is elgondolkodtató szerintem, hogy sok fehér nőnek pont a zsánerei ezek a népcsoportok akiket idetelepítenek.. afrikai, arab, néger, sötét bőrű hapsikról álmodozik sok nő titokban, így gondolom nem nagyon lesz ellenükre ezekkel az új lakosokkal összejönni, házasodni is akár és akkor a születendő gyerekek nagy része már nem fehér bőrű lesz, hanem olyan karamell színű, persze lehet mondani, hogy nincs ezzel semmi baj, de valamiért nem furcsa, hogy a fehér nők is pont ezek befogadására vannak kondicionálva? Elég a médiát megfigyelni, folyton a néger, arab, stb népek vannak sztárolva. A zene és filmipar is teljesen erre felé van irányítva. Ez vajon véletlen lenne?

2016. márc. 5. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Igaz.
2016. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Még szép, hogy igaz.

Nem véletlenül nyomják őket annyira.

Ahogy láthatod, főleg a szőke, kék szemű skandinávokat akarják elsőnek eltüntetni.

2016. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LieLie válasza:
58%
nem hiszem, h előre megtervezték volna, v. elmelet lenne mögötte, egyszeruen zajlik a történelem, s összevonzza egymást az, ami hiányzik. A noknek nem a barna bőr jön be jobban, hanem az, h az afrikai és az arab kisugárzásra férfiasabb, határozottabb, mert olyan kulturából érkezik, ahol a nyers. könyörtelen férfierőt magasabbra értékelik, mint a humanista, gyengébbeket jobban tisztelő európában. Utóbbinak meg kell tanulni férfiasabbnak lenni, ha versenyben akar maradni.
2016. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Azért van az, hogy a migránsok 90%-a férfi, mert a közel-kelten többnejűség van. A gazdag férfiaknak több feleségük is lehet, és a csórik nő nélkül maradnak, és ezek jönnek Európába.
2016. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
A nőknek a zsánerei? Hát nem tudom hallod én szülőképes korban lévő nő vagyok (milyen szép kifejezés) és a többi ilyen korú rokonomnak és a barátnőmnek szőke kékszemű babák az álmai, véletlen sem négerek meg ilyenek.
2016. márc. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De amúgy a cigányok is úgy néznek ki, mint az arabok, és valahogy párszáz év alatt mégsem sikerült nekik bekeveredni a fehér nőkkel.
2016. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!