Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti mit gondolok? Ki az esélyes?

Ti mit gondolok? Ki az esélyes?

Figyelt kérdés
Hillary Clinton vagy Donald Trump?

2016. márc. 17. 21:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%
Remélem Trump.
2016. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%
Sztem is Trumpli.
2016. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

De miért az az ember egy barom olyanokat mondott a nőkről hogy szerintem nem szabadna egy ilyen nagy hatalmat kormányoznia. Okok persze tudjuk hogy minden elnöknek voltak hibái de olyat egyik sem mondogatott nyilvánosan hogy: A világon minden nőnek úgy kéne kinéznj mit Niki Minajnak vagy Kim Kardashiennek.

Vagy egy jobb példa:

Egy kis mellű nőnek nagyon sokat kell tennie azért hogy 10/10 és legyen

Szerintem ez elmondja mit gondol rólunk nőkről

2016. márc. 17. 21:39
 4/28 anonim ***** válasza:
63%
H Clinton
2016. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem Trump esélyesebb. Clinton régi motoros, aki idáig szerette ezután is fogja, aki idáig nem szerette meg, az ezután se fogja.
2016. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Amúgy küldesz linket arról hogy ezeket mondta? Nem azért mert nem hiszem el, csak kíváncsi vagyok...
2016. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
46%

"Okok persze tudjuk hogy minden elnöknek voltak hibái de olyat egyik sem mondogatott nyilvánosan hogy: A világon minden nőnek úgy kéne kinéznj mit Niki Minajnak vagy Kim Kardashiennek.

Vagy egy jobb példa:

Egy kis mellű nőnek nagyon sokat kell tennie azért hogy 10/10 és legyen"


Tudnál mutatni nekünk erről egy videót?

Szerintem rendesen átvert, aki ezt mondta neked. Nem csoda, rendesen megy a lejáratás Trump ellen, pl. 9GAG-en 90% amit Trumpról olvashatsz TOTÁLIS ÁTVERÉS.

2016. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%
Trump le fogja nyomni a riválisait párton belül, de kettejük közül Clinton győzelmét biztosra veszem.
2016. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%

Ha a kérdés tényleg az, hogy ki az esélyes akkor Hillary.


A demográfiai változásoknak köszönhetően a demokratáknak már komolyabb szavazóbázisa van, mint a republikánusoknak (a bevándorlók inkább szavaznak a demokratákra, míg a fehéreknél - a mexikóiakat most nem sorolom ide - a republikánus szavazó a több).


Donald Trump még a republikánus szavazókat is megosztja (habár ő a legnépszerűbb, az őt nem kedvelő republikánusok közül sokan akár a demokratákra is szavazhatnak a kisebb rossz reményében, míg az olyan demokraták, akik annyira nem kedvelik Hillaryt, hogy inkább Trumra szavazzanak azért elenyészően kevesen lehetnek).


Persze ez csak magánvélemény (az esélyekről, nem pedig arról, hogy ki szimpatikus nekem vagy ki nem).

2016. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
41%
Most szépen remélem megválasztják ezek a félbarmok Trumpot, aztán megtudják milyen rohadt jó dolog a minden kontroll nélküli demokrácia. Ha a többség egy fogyatékost akar, akkor tessék, itt van.
2016. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!