Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Édesapám 6 éve él Angliában,...

Édesapám 6 éve él Angliában, és megkapta a brit állampolgárságot! Én megkaphatom utána a brit állampolgárságot kedvezményesen? Olyanra gondolok, hogy csak 3 évet kell pl kint élnem, hogy brit állampolgár legyek, stb.

Figyelt kérdés

2016. febr. 3. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Neked is végig kell vinned amit elvárnak az állampolgárság megszerzéséhez.
2016. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Nézz utána, hogy 'családegyesítés' kapcsán mi vonatkozhat rád!
2016. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúltál 21 akkor elméletileg neked is csak 6 év itteni munkaviszony után jár, persze vizsgázni kell és fizetni is.
2016. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nincs ötletek hogyan juthatnék leghamarabb brit állampolgársághoz?
2016. febr. 6. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból de nehéz használni a googlet???

[link]

2016. febr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, roppant egyszerű használni. Köszönöm a linket, de én olyas valakitől szerettem volna "hallani" aki átment ezen az egész állampolgáris dolgon!
2016. febr. 7. 09:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 22:56 vagyok.


A link miért nem jó? Pontosan így zajlik az egész ahogy le van írva. Tudom mert tavaly csináltuk végig a férjemmel.

A fiam aki 14 éves kora óra él kint, most február végén intézi el. Pontosan úgy zajlik ahogy a linkben is le van írva.

2016. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!