Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik bevándorló népcsoportot...

Dávid kérdése:

Melyik bevándorló népcsoportot látnád szívesen csökkenő népességű országunkban,5000 betelepülő esetén?

Figyelt kérdés

Tudom, a válasz az lenne, h senkit vagy 1)-es, de ez a helyzet tarthatatlan. Szóval sorrend? hol a határ,akiket még "elviselnél" ?

1)határon túli MAGYAR

2) Ny-EU (spanyol-fr-olasz stb)

3) Dél-EU (bolgár-román-szerb)

3) K-EU (cseh-lengyel-szlovén)

3) (európai) ZSIDÓ

4) OROSZ

5) TÖRÖK

8) AFRIKAI

7) KÍNAI-VIETNAMI

8) CIGÁNY

9) JAPÁN


10) MIND, legyen minél színesebb társadalom!


2010. ápr. 3. 14:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
kínai-vietnami. Rájuk egy rossz szavunk sem lehet (tudom, elveszik a munkahelyeket stb.). De legalább dolgoznak, és nyugodt népek.
2010. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
70%
3
2010. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
60%
bárkit, csak több cigányt ne
2010. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
60%
Első vagyok, természetesen a határon túli magyarok után...
2010. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
77%

11

Azaz, lényegében tíz, de csak akkor, ha szakképzett/hasznot hoz az országnak.

2010. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

István király azt írta fiának, Imre hercegnek szánt intelmeiben, hogy be kell fogadni a népeket, mert az egynemzetiségű nép gyenge és erőtlen. És, ha megfigyeled, a magyar nép be is fogadott mindenkit, egyet kértünk mindenkitől: tudjunk egymás mellett élni. Az összesnek sikerült, csak a cigányoknak nem.

Miattam jöjjön bárki, csak utána ne rinyáljon, hogy hátrányosan meg van különböztetve. Ha nem tetszik neki, menjen haza, ott nem lesz kisebbségben.

2010. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
70%
A határon túli magyarokat nem tettem volna bele a kérdésbe, mivel szerintem egy más dolog, de elsősorban őket látnám szívesen. A többi közül a japánokat látnám szívesen, egy okos, fejlett, teljesen másként gondolkodó kultúra, sokat tanulhatnánk tőlük. De lényegében jöhetne mind, de csak legálisan, semmi illegális bevándorlás, mert abból csak a problémák lesznek.
2010. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

JAPÁN

Hiro Nakamura :)


spanyol-fr-olasz

2010. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
75%

Első - határon túli magyar (bár az elszakított országrészek kiürítésének nem vagyok híve)


Második - fehér, európai, mindegy hogy milyen


Harmadik - ázsiai, lehetőleg velünk rokon (Kazah, Kirgiz, Japán)

....

.....

......

Tízmilliomodik - zsidók (ha már nincs más)


Százmilliomodik - marslakók


Ezermilliárdodik - cigány (ha már a marslakók is elfogytak!)

2010. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
A határon túli magyarok már otthon (itthon) vannak. 5000 fő pedig nagyon kis létszám. A 10 millióhoz képest egészen elenyésző, így gyakorlatilag mindegy, (a tücsköket leszámítva) úgy is asszimilálódnak, de akkor már 2, és/vagy 4.
2010. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!