Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bugár pártja koalícióba lép...

Bugár pártja koalícióba lép Ficóval és a magyargyűlölő sns-sel. A politikusaik mutatják az utat magyarságnak a beolvadás felé?

Figyelt kérdés
2016. márc. 21. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Vagy csak slovákokkal való együttélés felé.Most már nem először bizonyosodik be,hogy a felvidéki magyarok nem vevők a feszültségkeltésre.
2016. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"szlovákokkal"
2016. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyertertek az elottem valaszoloval... Bekessegben akarunk egyuttelni a szlovakokkal.
2016. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most láthatjátok mi is a Bugár-féle gerinctelenség. Immel-ámmal mondogatta, hogy hát igen. a magyarok jogai, stb. stb. - aztán egy pár zsíros minisztériumi állásra mindent elfelejt és beáll a fasiszta Fico s.nyalói közé.
2016. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Békében szeretnének beolvadni?
2016. márc. 22. 18:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudod,egyszer egy szlovákiai magyar azt írta ezen az oldalon,hogy őt Szlovákiában még soha nem bántották a magyarsága miatt,de amikor Magyarországon járt,hamar kapott a kocsijára egy kis "tótozást".Annak kapcsán írta,hogy miért nem vágyik itt élni.
2016. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szóval szlovákok szeretnének lenni?
2016. márc. 22. 19:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt,konkrétan egy emberről írtam.Másrészt gondolom,nem szlovák,hanem szlovákiai magyar marad. Amúgy meg,szerintem a szlovákiai magyarok érdekeit egy ottani párt akkor tudja igazán képviselni,ha minimum a parlamentben van.És nagyon úgy tűnik,hogy Bugár pártjára van választói igény.Ha nem lesz,majd nem jut be.
2016. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szlovakiaban nem kenyszeriti senki a magyarokat beolvadni, onkent teszi aki akarja. Nem rossz nekunk itt. Szlovakia nem Romania.
2016. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jé ... én úgy tudom a romániai magyarok is ezt mondják.."Nem rossz nekunk itt. Románia nem Szlovákia."
2016. ápr. 1. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!