Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van itt olyan, aki támogatta/t...

Van itt olyan, aki támogatta/támogatja az ETA-t, vagy azt amit képvisel?

Figyelt kérdés

#baszk #éta #Baszkföld #Euskadi Ta Askatasuna #euskal herria #herria zurekin #bietan jarrai
2016. márc. 21. 21:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha igen, miért?
2016. márc. 21. 21:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Mert gyilkosok, és a gyilkosság a legrosszabb dolog amit ember csinálhat. Semmilyen ügy érdekében nem elfogadható a gyilkosság. Egyedül az lehet enyhítő körülmény, ha más közvetlen haláleseteket akadályoz meg, de ilyesmiről itt szó sincs. Egyszerűen gyilkolásznak, mert azt hiszik hogy az ügyük fontosabb, mint az emberi életek amiket kioltanak. Az ilyen hozzáállás megbocsáthatatlan.


Ugyanez vonatkozik a Hezbollahos kérdésedre is.

2016. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én elfogadom a hozzászólásod, és egyet is értek vele, de én most pont azokra vagyok kíváncsi, akik számára olyan fontos ez az egész, hogy emberi élet árán is harcolnak a függetlenségért.
2016. márc. 21. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért figyeld meg: a legtöbben mindig mások élete árán harcolnának dolgokért...
2016. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!