Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Félek a brüsszeli terrortámadá...

Félek a brüsszeli terrortámadás miatt. Lemondjam a repülőjegyet?

Figyelt kérdés
Jövő hét szerdán repülök Svájcból, Bázelből Budapestre, vissza pedig azután hétfőn. Láttam, hogy a reptereken ott vannak a terrorelhárítók. Eléggé beparáztam ezért. :( Mennyire lesz veszélyes az egész? Budapesten még metrózni is fogok, azt hallottam Brüsszelben még ott is volt robbantás.

2016. márc. 22. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Miről beszélsz, ezt csak a hülye nácik terjesztik, hogy veszély van

.

Ne az M1-ből tájékozódj!!!

2016. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha ennyire félsz akkor ki se tedd a lábad a lakásból.

Azért mert most robbantottak Brüsszelben még a terroristák sem olyan hülyék, hogy újra metróban vagy reptéren robbantson. Tudják, hogy most egy tűt nem tudnának bevinni, nem, hogy bombát.

2016. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Most mit lehet csinálni? Ha nem akarsz menni, akkor mond le az utat, de szerintem butaság lenne. Borzalmas, hogy már sehol nem érezheti magát biztonságba az ember, de ha a hírek alapján éled az életed, akkor eléggé leleszel korlátozva.
2016. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Nagyjából semennyire sem veszélyes.
2016. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Nekem van ismerősöm Bagdadban, ott heti kétszer robbantanak kb., mégis ugyanúgy éli az életét, és láss csodát, életben van. Pedig napi szintek az emberrablások is, viszonylag gazdag is, síita, ennek ellenére nem érte atrocitás.
2016. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*szintűek
2016. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

más is jár metróval ugyanugy, vagy utazik repülővel.nem állhat meg az élet, ugyanugy el kell jutni a munkába.

èn nem mondanám le.

2016. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Menj autóval vagy vonattal.

A repülőt én eleve utálom, mert magas vagyok és alig van helye a lábamnak.


Azokkal a nagyon gyors vonatokkal hamar Brüsszelbe lehet érni és még kényelmesek is, biztonságosabbak, mint a repülők.

2016. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

Nagy kamukérdező vagy te, egyik azok közül az unatkozó, és magyar televízón, és szélsőséges lapokon szocializálódott szakmunkásoknak, akik még sosem vettek repülőjegyet, fogalmuk nincs róla, hogy az nem úgy megy, hogy te csak úgy lemondod.

Illetve van olyan, csak aki tudja mi a lemondható jegy, az nem metrózik.

Tehát egyetlen rövid kérdésben elkezdtél belegabalyodni önnön patkánykodásodba.

2016. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, hogy bármi bajod esne itt. Szerintem nem kell lemondanod.
2016. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!