Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mai politikai helyzetben lesz...

Mai politikai helyzetben lesz esélünk megnyerni az Euróvíziót?

Figyelt kérdés

Freddie - Pioneer száma jutott ki. Élőben ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=R9wapXEYyOs


Egy ország lakosai nem szavazhatnak a saját országukra,de például az erdélyi magyarok szavazhatnak Magyarországra. Oroszok sem fognak nyerni,bármennyire erős daluk van. Pontokat biztos fogunk kapni innen: Észtország, Finnország, Románia, Lengyelország. Az a kérdés mennyit. Szerintetek a mostni helyzetben tudunk nyerni, és letudjuk győzni a vetélytársainkat (Spanyolo. Letto. Oroszo.)?



2016. márc. 25. 11:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Esélyünk.
2016. márc. 25. 11:14
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Amúgy is például a "Lengyel testvéreink" általában ránk alig szavaznak. Nem országra kell szavazni, hanem produkcióra! És mi abban régóta nem vagyunk toppon, főleg úgy hogy politikai és háttéralkuk alapján megy a válogatás is és a zsűrik sem a legjobbak.
2016. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%

Hát megnéztem ezt a Freddy Krüger gyereket meg a zenéjét és akkor jöttem rá, hogy ezt már hallottam és egy nagy rakás ...

Ezzel most mit akarnak, komolyan?

2016. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha Bye Alex 10. lett,akkor ez is top 10-es lesz:D írország is csomószor nyert Euróvíziót,nem nagyon csípik őket,mégis nyertek.
2016. márc. 25. 11:39
 5/15 anonim ***** válasza:
1%

Most politikailag nagyon népszerű Magyarország, Orbánt európaiak százezrei kedvelik európamentő terveiért, kiállásáért, őszinteségéért, a háttérhatalommal való szembenállásáért!

Tehát ha így van, akkor ez plusz pontokat fog jelenteni, de soha nem elég ez.

2016. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan, ostoba, manipulált és szánalmas ez az egész országonkénti szavazósdi, a "győzelemnek" meg nulla értéke van. A legnagyobb eséllyel a "freak-show" jellegű produkciók indulnak, esetleg a leggiccsesebb sz*rok, így volt ez már 10-20-30 éve is. Komolyan érdemes ezen izgulni?
2016. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Koplárovics Béci ***** válasza:

Értelmes embereknél nem politikai alapon megy a szavazás.


De ha politikai okokból indulunk ki, akkor meglehetősen jó kapcsolatokat ápolhatunk Macedóniával, mert tavaly tőlük kaptuk a legtöbb pontot. Ugyanakkor rengeteget romlott a kapcsolatunk 2014-ről 2015-re Montenegróval, mivel 2014-ben még maximális pontot adtak, 2015-ben meg semmit. Ugyanakkor a Polák Wegier mégsem dwa bratanki, mert egyik sem adott pontot a másiknak 2015-ben.

2016. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
tavaji dalt megértem,mert az egy hulladék volt.
2016. márc. 25. 13:25
 9/15 veterán vas ***** válasza:
83%

Szerintem egy nemzetközi összefogással készült zenének lenne a legnagyobb az esélye.

Mondjuk egy szakállas portugál nő énekelne svéd nyelven egy albán forradalmi induló feldolgozását, erős ukrán akcentussal.

Jah' nehogy kimaradjunk már: természetesen magyar cigányzenekar kísérné.

Az, tuti nyerő lenne. ;)

2016. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
miért nem pont román vagy bolgár cig...ány kisérettel?
2016. márc. 25. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!