Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elképzelhető, hogy Hillary...

Elképzelhető, hogy Hillary Clinton pszichopata?

Figyelt kérdés

A cikkek angolul:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=ftbqIT7kb3k

[link]

Természetesen lehetne még száz ilyen fajta cikket is mutatni, utána lehet nézni. Csak most épp én ezt a hármat találtam meg.


Itt pl. szemrebbenés nélkül semmilyen részvétet nem nyilvánított a fél millió meggyilkolt iraki gyerekek miatt:

https://www.youtube.com/watch?v=RM0uvgHKZe8


És ezt támogatja Soros...



2016. márc. 28. 20:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Azért egy press tv-s,egy you tube -s,meg egy kissé "oroszos" cikk,nem túl meggyőző,de az egésznek koronája,az utolsó videó.Hol van azon Hillary Clinton? Vagy neked ez is tökmindegy?Ha Madeleine Albright van rajta,az sem számít,hátha van néhány félvak analfabéta aki ezt is benyalja?
2016. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

# 10


A presstv.ir régóta olvasom és szerintem elég hiteles. Több politikai elemző részletes átfogó véleményt szokott néha mondani. Nem csak simán leadja a hírt, hanem próbálja megérteni, hogy ennek globálisan milyen következményi lehetnek.

Én vagyok hajlandó csak az miatt utálni, mert iráni. Ha valakit csak azért utálunk, mert olyan a származása (jelen esetben iráni) az nem más mint rasszizmus.


De most nem ez a lényeg. Próbáljunk a témára koncentrálni.

2016. márc. 28. 21:24
 13/28 A kérdező kommentje:

# 11


Igen, ezt a videót elrontottam. De ettől függetlenül Hillary is egyetért az iraki népirtással.


Mellesleg a videón szereplő nő elvakult Hillary fan.


Ezt akartam eredetileg linkelni:

[link]

2016. márc. 28. 21:26
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
_Russia_ Insider azt írja hogy Clintonné szociopata. Ez mindenkit meglepett, de tényleg.
2016. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
82%
A PressTV meg egy iráni, mellesleg nyíltan zsidógyűlölő csatorna, akik meg vannak győződve arról hogy az USA-t a zsidó maffia uralja. Ennyiből megérted hogy miért írnak ilyen ökörségeket? Ja és ha még jobban akarod égetni magadat, linkelj kurucinfót is, az még kimaradt eddig :)
2016. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

mindegyik amerikai elnök vagy elnökjelölt pszichopata.

az usa elnöki széke csak pszichopata, gonosz, illuminátus embereknek van lefoglalva, oda normális keresztény ember nem jut, csak a sátán csahos szolgái!

2016. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%
#13:Rendben,szerinted a press tv hiteles,de ne haragudj, számomra ez semmit nem jelent.A russia insider.com cikke meg végképp nem,akárcsak a you tub-os videó.Az újabb cikkben,viszont csak az újságíró állítja,hogy Hillary Clintont nem zavarja,ha palesztin gyerekekkel teli iskolákat bombáznak le az izraeliek,sőt támogatandónak tartja.Hol,mikor mondott ő ilyet?Nem reagált egy kérdésre.Ennyi történt.
2016. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

"Attól még, hogy valami nem az indexről vagy a bbc-ről van nem jelenti azt, hogy konteós szennylap."


kérdező, ne aggódj, az index és a bbc óriási nagy hírhamisítók, csúsztatók, egyik sem hiteles egy cseppet sem. mind a kettő a háttérhatalom érdekében hazudozik, mint a gép!

2016. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Na itt van! Erről beszélek! Csak azért mocskolódtok, mert iráni hírcsatorna!


Ez rasszizmus! Ha hír van közölve én nem nézem a származásukat.

Ez olyan mintha valaki pénzt akarna adni neked, ha egy néger akarná neked adni akkor nem fogadnád el, csak mert néger adja? Ugyanilyen a hír adás is.


Mellesleg hasonlítsd össze a kurucot a presstv-vel:

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. márc. 28. 22:38
 20/28 tetro ***** válasza:

21.48

benned az a legviccesebb mindig, hogy annyira sötét vagy, hogy még azt sem fogod fel soha, hogy ki az aki épp a te oldaladon van :D

2016. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!