Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha normális értékrendű,...

Ha normális értékrendű, határozott, kemény lenne az európai vezetés, akkor is necces lenne az integráció erősítése?

Figyelt kérdés
Normális értékrend alatt azt értem, hogy nem egy szakállas nő lenne az, aki megtestesíti Európát, határozott és kemény alatt pedig azt, hogy pár fegyvertelen ember nem tudná megszállni a kontinens, hanem keményen lezárná a határait stb. Tehát egy olyan Európa, amely nem a deviancia mellett, hanem a normalitás mellett van.

2016. ápr. 8. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem egy szakállas nő testesíti meg Európát, még csak nem is szakállas nők tömegei és Európa nem áll megszállás alatt sem fegyveresek, sem fegyvertelenek által.
2016. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ŐŐŐ de, egy szakállas nő testesíti meg Európát, a migránsok pedig nem is rejtett céllal jönnek ide, mégpedig hogy kiszorítsák az életterükből az európaiakat, ha nem így lenne, nem lennének iszlám felvonulások, ahol az európaiakat szidják, és az iszlámot éltetik, na meg a saríát..szóval ennyit erről.
2016. ápr. 8. 16:45
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

"Tehát egy olyan Európa, amely nem a deviancia mellett, hanem a normalitás mellett van."


Európa nem a deviancia mellett van, hanem a szabadság mellett, h mindenki azt csinál és úgy éli az életét, ahogy akarja, amíg másoknak nem árt ezzel.


Hogy ez néhány hobbinácit miért zavar ennyire, azt még mindig nem értem.

2016. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Európa nem a deviancia mellett van, hanem a szabadság mellett, h mindenki azt csinál és úgy éli az életét, ahogy akarja, amíg másoknak nem árt ezzel.


Hogy ez néhány hobbinácit miért zavar ennyire, azt még mindig nem értem."


Hát, hogy más példát ne említsek, én például nem szeretnék a "szabadság" jegyében egy pályaudvaron vagy egy reptéren "allah akbar" ordibálás közepette felrobbanni...lehet ez is benne van...persze, mindenki úgy él, de hogy egy szakállas nőt és a devianciát hirdetni kell, tapsolni kell neki, örülni kell neki, és követni is a "szabadság" jegyében, az igenis sok...

2016. ápr. 8. 16:57
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Ne csinálj már hülyét magadból. Az egy dalfesztiválon az egyik országból indult egy szakállas nő. A retardjobb még mindig ezen rugózik, mindenki más meg már le sem szarja. Ugyanúgy, most felkapott a menekült téma, jó sokáig fel lehet majd emlegetni akkor is, amikor már rég elsikálták a problémákat (amiknek a létét értelmetlen tagadni, de nem prosztóproli módon kell hozzáállni a megoldáshoz).
2016. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

"nem szeretnék a "szabadság" jegyében egy pályaudvaron vagy egy reptéren "allah akbar" ordibálás közepette felrobbanni"


Mivel európai állampolgárok robbantanak, így a menekültek kirekesztésével ezt a problémát nem oldod meg.


"de hogy egy szakállas nőt és a devianciát hirdetni kell"


Egyáltalán nem hirdetik. Én azóta nem hallottam róla, h megnyerte az Eurovíziót. De annak is már vagy 2 éve.

(Szerintem amúgy senki sem emlékezne már rá, ha ti nem emlegetitek fel állandóan.)


"tapsolni kell neki, örülni kell neki, és követni is a "szabadság" jegyében"


Ezek közül egyiket sem "kell". Nem tudom ezt honnan vetted.

2016. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az európai integráció erősítése létkérdés és nemzetközi szerződésben vállalt közös elhatározásunk.


Az Európai Egyesült Államok egy szabad, szolidáris, fenntartható, határok nélküli, és demokratikus jogállam lesz, mert ez a normális és minden épeszű ember ezt szeretné.


Normális értékrend alatt én azt értem, hogy a menekülteket természetesen befogadják, nem finanszíroznak közpénzből félelem és gyűlöletkeltő kampányokat és igenis akár egy szakállas nő is megnyerhet egy dalfesztivált, ha úgy tud énekelni, mint Conchita Wurst, de nem viszik el azt sem a rendőrök aki hülyeségeket kérdez a gyakorin, legfeljebb nem veszik komolyan.

2016. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát utolsó, ez a vágyálmod soha nem fog beteljesülni! :DD
2016. ápr. 9. 14:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát a Fletót tényleg vádolom már én is hogy bezáratta az elmeroggyantak házát. A kérdező helye valahol ott lenne...
2016. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Hát a Fletót tényleg vádolom már én is hogy bezáratta az elmeroggyantak házát. A kérdező helye valahol ott lenne..."


Te onnan jöttél, ahogy látom. :D

2016. ápr. 10. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!