Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A bevándorlás pártiak vannak...

A bevándorlás pártiak vannak többen vagy a bevándorlás ellenzők?

Figyelt kérdés
Főként a jelenlegi menekültáradatra gondolok.
2016. ápr. 12. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Kelet-Európàban, az ellenzők.Nyugaton, a migránspártiak.
2016. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Én úgy gondolom, hogy az ellenzők. Magam is az vagyok. Semmi bajom azokkal, akik tanulni jönnek, s pl. szerelem itt tartja őket. Ilyenek voltak, vannak, lesznek.

De a nem tudom ki vagy, nem tudom, mi a neved, nem tudom, milyen vagy, nem tudom mihez értesz, de követeléseid vannak az országunkkal szemben hozzáállás nem elfogadható számomra.

2016. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Mindenhol az ellenzők vannak többen. Nyugat-Európában is. Akár van racionalitása, akár nincs ennek a dolognak, sokan tartanak a más vallású, kultúrájú emberektől. Elég könnyű is ellenük hangolni a közvéleményt.
2016. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Én nagyjából semleges vagyok. Szerintem az egész nem olyan nagy ügy, és a mi balf..szságunkat tükrözi.


Sokan mondják, hogy követelőzők, be akarják vezetni majd a saríát, stb, hát ne haragudjatok, de ez csak és kizárólag a mi töketlenségünket tükrözi. Mikor egy nagyvárosban tüntetnek az arabok olyan táblákkal, hogy SARÍA FOR EUROPA, meg fenyegetőznek, akkor egész egyszerűen aki ilyet csinál, azt kéne bebörtönözni és dolgoztatni mondjuk 10 évet, aztán pedig kitiltani örökre Európából. A nemi erőszaktevőkkel, gyilkosokkal ugyanezt, és mindenkivel, aki vét a törvények ellen.


Azt kell megérteni, hogy aki bevándorláspárti, az sem azt akarja, hogy itt iszlám világ legyen, nem akarja, hogy a nőknek félniük kelljen, nem akarja, hogy ne lehessen karácsonyt ünnepelni... azt akarja, hogy aki alkalmas az együttélésre, az maradhasson, aki pedig okot ad rá, azt büntessék meg és tiltsák ki örökre. Ne mondjátok, hogy nem megoldható, mert nem igaz. Mikor migránsok kővel dobálnak rendőröket, elég lett volna a rendőröknek összefogdosni őket, és már meg is oldva a probléma. Tudom, nem a mezei rendőrök hibája ez, hanem összességében az európai országok bénaságát tükrözi, hogy egy ilyen egyszerű problémát nem képesek kezelni.

2016. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Egy kontrollált bevándorlással nincs akkora baj. Pár ezer diplomás, dolgozni hajlandó arab még jót is tenne a gazdaságnak, de ez a milliós szintű csőcselék még kutyakajának sem jó
2016. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

Érdekes,hogy ott ellenzik leginkább a bevándorlást,ahol nem is akarnak maradni:D


Kelet-Európában örülni kellene ha valaki maradni akar ilyen bérek mellett.

2016. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Magyarországon jelenleg a fiatal képzett munkaerő kivándorlása a probléma, a bevándorlóknak inkább örülni kellene, de a kutya sem akar Magyarországra bevándorolni.


Nem az a kérdés, hogy mi mit pártolnánk, hanem az, hogy képesek vagyunk-e olyan közállapotokat, gazdaságot előállítani, hogy akadjon legalább valaki aki itt akarna maradni, vagy legalább lenne egy nyomorult arab vak-koldus, aki le akarna itt telepedni.

2016. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Az ellenzők.

Egyébként hangsúlyoznám, hogy jelen esetben nem bevándorlásról...... hanem illegális bevándorlásról van szó ami messze nem ugyanaz a kategória.

2016. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen bevándorlás? Tudtommal a kutya nem akar idejonni. Amikor a migránsok balheztak, az is ponz
2016. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Milyen bevándorlás? Tudtommal a kutya nem akar idejonni. Amikor a migránsok balheztak, az is pont azért volt, mert nem engedték őket tovabbmenni.
2016. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!