Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy értékelik a balliberáliso...

Jeffrey Spender kérdése:

Hogy értékelik a balliberálisok a német humorista meghurcolását az Erdogan paródiáért?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
a német ellenzék tiltakozik ellene úgy ahogy a kormányzó pártok tagjai is. A szólás szabadság meghalt Németországban
2016. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az itthoni helyzetre, mármint a médiaszabadságra és a véleménynyilvánításra naponta többször ordítják, hogy diktatórikus, persze konkrétumot nem tudnak történni, de amikor (példaként mutatott) Németországban történik ilyesmi, egyből hallgatásba vonulnak.
2016. ápr. 21. 17:01
 3/19 tetro ***** válasza:
20%

17.01

mert a többség baromi nem érdekli. nem mindenkinek abból áll ám az élete, hogy a mindenki ellenem másik oldalon próbáljon fogást találni...

2016. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy az itthon balliberálisok véleménye érdekel, nem az, hogy a németek hogy reagálják le otthon.
2016. ápr. 21. 17:13
 5/19 tetro ***** válasza:
0%

17.13

szerintem nagyjából ugyanaz itthon mint a jobbliberálisoknak

2016. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván elítéljük. Azt hiszem ehhez nem kellett kérdést feltenned.


"Az itthoni helyzetre, mármint a médiaszabadságra és a véleménynyilvánításra naponta többször ordítják, hogy diktatórikus"


Hát mert az. Az "állami televízió" kifejezés nem való a XXI. századba.


"persze konkrétumot nem tudnak történni"


Gondolom ez mondani akart lenni. Mondok egy konkrétumot. Létezik olyan, hogy állami TV. Egyszerűen NEM. Aki szerint ez normális, az nagyon nem érti az állam szerepét a modern demokráciákban.


"de amikor (példaként mutatott) Németországban történik ilyesmi"


Nem szoktam rá példaként mutogatni szólásszabadság szempontjából, mert ott is elég gáz dolgok vannak. Ki szokott Németországra mutogatni, hogy ott aztán milyen csodálatos a szólásszabadság? Mutass már nekem valakit, aki ilyet leírt.


"egyből hallgatásba vonulnak."


Mégis mit vártál, hogy ha Németországban történik egy ilyen ügy, akkor minden liberális írjon ki róla 2 kérdést GYK-ra? Tudomásul vettük, helytelenítjük. Mi az, amit te nem értékelsz "hallgatásba vonulásnak"? Menjünk ki tüntetni az ellen, hogy Erdogan egy gyökér? Vagy így mi szerinted egy liberálistól a megfelelő válasz erre, azon túl hogy elszörnyülködik aztán visszatér egyéb teendőihez?

2016. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
A vérnem válik vízzé, erre csak ezt lehet mondani. Ugyanazt látjuk amit a 30-as években már láthattunk.
2016. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értékelem, hogy nevetséges. Szólásszabadság van. Hülye példa: Mohamed karikatúra oké, egy történelmi szempontból noname török elnök vicces csipkedése meg nem az? (Szerintem mindkettő teljesen vállalható.)


És egyébként valóban itthon sincs már semmi sem teljesen rendben a szólásszabadságot illetően, de Törökország fényévekre van a mi szintünktől is, ennélfogva nevetséges egyáltalán az ötlet is, hogy a közeljövőben arról beszéljünk, hogy belépjenek az Eu-ba.

2016. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem vélem helyesnek a meghurcolását, pláne nem egy paródiáért. Én mosolyogtam rajta, a politikusoknak nincs humorérzékük.
2016. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Erdogan közszereplő, szóval nem kéne a mimózát játszania. Remélem, nem ítélik el a humoristát.
2016. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!