Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van olyan ország, ahol nyugati...

Van olyan ország, ahol nyugati bérek/életszínvonal/fejlettség van, de nincs multikultúra, és a lakosság 95+%-át fehér emberek teszik ki?

Figyelt kérdés

És az ott élő emberek 95+%-a keresztény vallású, vagy ha nem vallásos, akkor a keresztény valláshoz húz, mert az áll hozzá mégis a legközelebb. A keresztény értékrend.


Létezik ilyen ország a világon?


2016. máj. 2. 10:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Vatikán ilyen.
2016. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ja, és még annyi, hogy ne legyen ilyen mikroállam, hanem tényleg normál méretű valódi ország legyen, nem ilyen Liberland, meg Sealand hercegség:


[link] (Ez egy ország, elvileg)

2016. máj. 2. 11:07
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
Itt is nyugati életszínvonal van, csak kicsit sok az egy mérnökre eső szalagmunkás.
2016. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért a kérdés feltevésben az ország méretére nem olvastam kikötést, csak etnikai összetételre és vallásra. Mondjuk a Vatikán is multikulturális állam, úgyhogy elnézést kérek.

Amúgy Izland, Dánia, Finnország, Norvégia, de a wikipedián minden országnál fel van tüntetve az etnikai és vallási megosztottság.

2016. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"Izland, Dánia, Finnország, Norvégia"


Ezek mind erősen multikulturális államok. Engem például azzal próbáltak csábítani Dániába erasmus-ra, hogy ez egy jó lehetőség, hogy megmérettessem magam egy igazi multikultúrában, erre meg mondtam, hogy fúú kösz, ezt kihagyom, fóbiám van a multikultitól, nagyon egészségtelen...

2016. máj. 2. 11:17
 6/23 anonim ***** válasza:
27%
Én nem rég voltam Londonban nekem nagyon tetszett ez a multikulturális társadalom. Mi nem tetszik benne?
2016. máj. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha van templony, van bódottá is!!!
2016. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#6


Mondjuk a párizsi, brüsszeli terrortámadás nem tetszik, hogy csak azért felrobbantanak egy nyilvános helyen, mert nem vagyok muzulmán vallású, egy alapból keresztény országban, az szerintem nem egészséges, egyáltalán.


Az a jó, ha egy társadalom egységes és összetartó, békás.

2016. máj. 2. 11:29
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Izland
2016. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
békés*
2016. máj. 2. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!