Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Putyin jó ember?

Szerintetek Putyin jó ember?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon közvetlen. Nem az a ki vagyok mi vagyok típusú figura. Például a Forma 1-es orosz nagydíjon is mindig kedélyesen elbeszélget a pilótákkal és a díjat is ő adja át. Nem sok elnökről lehet ezt elmondani.

https://www.youtube.com/watch?v=t2jE6_JGXgI - Itt a mostani példa.


2016. máj. 3. 12:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem hinnèm. Viszont tehetsèges vezető.
2016. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem jó.De ez nem a kérdés kifejtésben leírtakban nyilvánul meg.Most pl. földet osztott.Minden orosz ember hasznosíthat 1-1 hektár földet Oroszország bizonyos területein.Ott az kap földet,akinek szüksége van rá.Nem úgy,mint nálunk.Persze mindig van,aki rossz embernek állítja be,de ez csak azért van,mert nagy a hatalma és valakiknek útban van.
2016. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Aki embert öl, az nem lehet jó ember, akkor is ha megvan erre a felhatalmazása.
2016. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%
Egy politikus lehet jó ember?!?!?
2016. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Sztálin bá is jó ember vót. A múltkor visszadobta a labdánkat, pedig agyon is lövethetett vóna, mint azt a másik milliót.

Ritka jó ember vót a Sztálin bá.

2016. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
Ha jó ember lenne, akkor nem lenne elnök Oroszországban.
2016. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem biztos, viszont jo vezeto es ehhez kellenek olyan tulajdonsagok amit a jo emberekben nincsenek meg szerintem.
2016. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%

#SaveAleppo

#StopTheHolocaust

#AleppoIsBurning

Nézd meg ezeket, majd tedd föl újra a kérdést magadnak.

2016. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Putyin egy gátlástalan, ex-KGB-s gyilkos. Jól lavírozott a hatalomban, mire eljutott a csúcsra, de a legfőbb eszköze a hatalomgyakorlásra az erőszak. Nem jobb a vetélytársainál, hanem megöli őket. (de minimum börtön, ahogy az őt kritizálóknak is) Nehéz őt jónak mondani, csak mert puncsolt pár nyugati celebnek.
2016. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Személyesen nem ismerem, így nem tudom milyen ember.

Politikusnak viszont borzasztó. Oké, elég karizmatikus, de korrupt és hatalom mániás.

2016. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!