Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Putyin jó ember?

Szerintetek Putyin jó ember?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon közvetlen. Nem az a ki vagyok mi vagyok típusú figura. Például a Forma 1-es orosz nagydíjon is mindig kedélyesen elbeszélget a pilótákkal és a díjat is ő adja át. Nem sok elnökről lehet ezt elmondani.

https://www.youtube.com/watch?v=t2jE6_JGXgI - Itt a mostani példa.


2016. máj. 3. 12:45
1 2
 11/18 Pro Patria ***** válasza:
100%

A Forma 1-es pilóta éppen nem a "közember", hanem maga is emeli az elnök presztízsét. Egyébként ez imidzsépítés, éppen ezt teszi bármely politikus. Obama időnként hamburgerezőben fotóztatja magát.


Ha valami jellemző Putyinra, az éppen az ellentéte annak, amit te írsz. Éppen a "ki vagyok, mi vagyok" írja le legjobban a jellemrajzát, és önmaga feljebbemelése, az orosz szupermácia visszahozatala a nagyhatalmi politikába. Ami önmagában közömbös lenne nekem. Csakhogy ehhez a térfelet többek között mi is képezzük.


Nem értitek meg, hogy mit jelent az, miért is súlyos államok közötti jogsértés az, amit Ukrajnával véghezvitt. Hogy ez milyen precedenst, belső gátak hiányát jelképez önmagában, konkrét folytatások nélkül is. És azt, hogy amit Putyin megtett Ukrajnával, azt megtenné Finnországgal, Lengyelországgal, Romániával, a balti államokkal, ezek egy részét alig burkoltan meg is fenyegette ő, vagy valamely orosz politikai prominens, amit az sem enyhít, hogy realitása nincs a NATO burokjában.

2016. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Valaki meghatarozna nekem azt, mi az, hogy "jo ember" akkor, ha nem egy atlagpolgarrol van szo?

Tehat nem tudom, hogy jo ember-e Putyin (bar azt hiszem, nem igazan).


Viszont nagyon celtudatos, tudja, hogy mit akar, egyaltalan, hogy mit akarHAT, es tudja annak a modjat, hogy azt hogyan erje el. Okos.


Viszont nem hiszem, hogy a cel elerese erdekeben nagyon valogatna az eszkozokben.

2016. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

8: #StopTheHolocaust


Valahol megint hatalomra jutott az NSDAP?

2016. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A jó nézőpont kérdése.
2016. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Attól függ. A politikája nem rossz Putyinak, vagyis nem az övé hanem az orosz elité akik háttérből irányitják. Putyin csak egy színdarab ( nem ő van a csúcson) erkölcsileg mint ember egy volt kgb-és nem tudom mennyire lehet "jó"
2016. máj. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
De annyi biztos, hogy a cionista amerikai elitnél fényévekkel jobb Putyin
2016. máj. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%
Elozo, valoszinuleg nem tudod, hogy az izraeli Natanyahu es az orosz Putyin KITUNOEN mukodnek egyutt, mig az amerikai Obamarol ennek epp az ellenkezoje mondhato el.
2016. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
90%

Előző!


Izrael együttműködik Oroszországgal de Amerikával nem? Lemaradtam valamiről?

2016. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!