Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zavarna titeket, ha muszlim...

Zavarna titeket, ha muszlim nyerné a Londoni választásokat, miért igen, vagy miért nem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 19:35
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Tévedsz. Én az Európába való beilleszkedést értem. MI beilleszkedtünk Európába. A muszlimok, hiába élnek itt évtizedek óta, még mindig azt hiszik, hogy Arábiában vannak.
2016. máj. 5. 21:31
 12/25 anonim ***** válasza:
Ne a szélsőséges muzulmánokból indulj ki. Ők a hangos kisebbség, akik alapján elítélnek minden muszlimot. Holott a muszlimok többsége szépen együtt tud élni a többiekkel, minden gond nélkül. Lutonban is pl. a Bury park és környékén élő radikális muszlimokat a többség elítéli.
2016. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, ha nuszlim nyerne a valasztasokat.

Nem London miatt, hanem mert ez UJABB jele lenne annak, hogy Europa a muszlimok kezere kerult.

A folyamat erosodese az, ami zavaro.

2016. máj. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Barki tudna ismertetni a jelolt programjat osszevetve a masik fennmaradt erosebb jeloltjevel parba allitva? Pro/kontra vagy valami? En az alapjan szeretnek donteni, nem pedig az alapjan, hogy Koran vagy Biblia van-e egy amugy teljesen atlag brit allampolgar ejjeli szekrenyeben.
2016. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

14-es!


Te még vagy nagyon-nagyon fiatal vagy, vagy egyáltalán nem követed azt, ami épp a világban zajlik. Ha muszlim nyeri a választásokat, még inkább kivételezni fognak velük és egyenes út vezet Eurábia létrejöttéhez. Nem, hogy nem tisztelik a mi kultúránkat, de a saját, konzervatív, középkori szintű vallásukat akarják ránkeröltetni. Csak egyetlen példát kiragadva a sok közül, megemlíteném, hogy London egyes környékein, kiverik a kezedből az alkoholt, ha alkoholt merészelsz inni. És itt nem az a lényeg, hogy illik-e utcán inni vagy sem, hanem az, hogy ránk akarják erőltetni a saját primitív törvényeiket. Milyen alapon? Ök itt vendégek!


Gondolom, kedves 14-es, te sem erőlteted rá a saját szabályaid a vendéglátódra, ha vendégségbe mész, hanem elfogadod az övéit. Mint egy európai polgár.


És a világtörténelem során, soha, de soha nem származott még jó abból, ha két, teljesen különböző vallás élt egymás mellett.

2016. máj. 6. 12:36
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok fiatal, de köszönöm, remélem élőben is annak tűnök :D. Ellentétben viszont, muszlim országban élek (nem, nem vagyok muszlim, és nem, elnyomva sem vagyok, és nem, csadort sem húznak a fejemre a zöldségesnél), van egy kis háttértudásom, rálátásom élőben úgymond a dolgokra. És természetes, hogy nagyon rossz az, amit egyes emberek csinálnak abból a tömegből, de ők sajnos a műveletlen, "proli" réteg általában (legalábbis nem láttam még pl. egyetemi tanárokat az utcán nőket erőszakolni ebben az országban sem). Így, ahogyan egy átlag BAZ-megyei 8 általánosos roma sem fogja mondjuk Budapestet vezetni, így Londont sem fogja egy tanulatlan, szélsőséges emberke irányítani (ha az lenne a képviselői székig sem vihette volna), valamint hiába vannak agymosott keresztények (hitgyülik meg társai), az sem az egészet jelenti. Ettől független értem én, hogy mire gondolsz, ha a magyar médiából és az ottani benyomásokból és történtekből kellene ítélkeznem, én is biztosan így gondolkoznék, mert ennyit engednek láttatni a dolgokból, hiszen régi módszer tudatlanságban tartani a népet.
2016. máj. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Független médiát olvasok, így nem élek tudatlanságban. A sértegetést, kérlek, hagyd a szemetesben. Köszönöm!
2016. máj. 6. 14:43
 18/25 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra, nincs is okod ra, ahogyan mondtad. A tudatlansagot altalanossagban ertettem, hiszen azt azert latom, hogy mifele media megy Magyarorszagon, es hogyan jatszanak ra a manipulaciora. Azt hogy magarol a vallasrol keveset tudsz (nem is kell tudnod rola, ne erts felre, kerlek!), az elozo hozzaszolasok alapjan le tudtam szurni, de ez senki hibaja. Mindenki azt a tudast szerzi meg, amire az eletben szuksege lesz egyszer :). Viszont en a helyedben a pontosabb velemeny-nyilvanitas erdekeben media helyett elobb arrol olvasnek, amit az megprobal velem eliteltetni. Mert azok akik bunoznek Europaban, azokat termeszetesen el kell itelni vallastol fuggetlenul, viszont az nem jelenti azt, hogy amiben a rendes emberek hisznek, akiknek nem akarnak senkinel Euarabiat csinalni, rosszak, primitivek es elmaradottak. Mert egyaltalan nem azok, es mint sokan masok ok is meg vannak rola gyozodve, hogy ami most folyik az rossz.

Jarjunk nyitott szemmel, es inkabb azokat minositsuk akik valoban bunt kovetnek el. Ne pedig egy londoni politikust, aki mellesleg epp egy zsidonak az ellenfele... senkit nem kell elitelni.

2016. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Kedves #16!

Mint irod muzulman orszagban elsz. Megjerdeznem, hogy elofordult-e, hogy rekkeno nyari hosegben rovidujju trikoban es rovid nadragban mentel-e ki ott valaha is az utcara?

Megkerdeznem, hogy egyedul elsz-e ott kint, ugy ertem ferj NELKUL (de mindenesetre FERFI GYAM NELKUL)? Es ha igen, akkor hogyan fogadnak teged ott a muzulman tarsasagban?

Nem tudom, hogy van-e tengerpart ott, ahol elsz, de vajon milyen furdoruhaban furdesz a tengerben NYILT strandon (nem az europaiaknak fenntartott zart uszodaban.)


Nem folytatom a kerdeseket.

2016. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Csak most vettem eszre a #18-as valaszodat:

" Ne pedig egy londoni politikust, aki mellesleg epp egy zsidonak az ellenfele... senkit nem kell elitelni."


Ha mar elohoztad a zsidokat, akkor mit gondolsz, az elobb feltett kerdeseimre hogyan valaszolna egy Izraelben dolgozo kereszteny no? Ugyanugy mint te?

Termeszetesen nem.

2016. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!